Anker’in yeni kulaklıkları tasarım olarak benzersiz bir görünüme sahip

Ünlü teknoloji şirketi Anker tarafından geliştirilen yeni kulaklıklar, özellikle tasarımıyla uzun bir süre teknoloji dünyasının gündemine kalacak gibi görünüyor.

Anker’in yeni kulaklıkları tasarım olarak benzersiz bir görünüme sahip

Anker, yeni Soundcore A30i aktif gürültü engelleyici (ANC) kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu yeni Anker ANC kulaklıklar, uygun fiyatları ile dikkat çekiyor ve Amazon üzerinden dünya genelinde satın alınabiliyor.

Anker Soundcore A30i kulaklıkları, 46dB'ye kadar sesi engelleme kapasitesine sahip. Cihazın gürültü engelleme özelliği, algılanan gürültüye göre otomatik olarak ayarlanıyor. A30i, 6mm kompozit diyaframlara sahip olup, bu da sesin netlik ve denge içinde olmasını sağlıyor. Kulaklıklarda yer alan dört adet dahili mikrofon, kullanıcıların kolayca telefon görüşmesi yapmasına olanak tanıyor.

Soundcore uygulaması ile kulaklıkların kontrolü ve özelleştirilmesi mümkün. Uygulama, 3D surround ses efektlerine ve şeffaflık moduna erişim sunuyor. Kulaklıklarda üç gürültü engelleme modu ve beş yoğunluk seviyesi bulunuyor.

Anker’in yeni kulaklıkları tasarım olarak benzersiz bir görünüme sahip - Resim : 1

Anker Soundcore A30i kulaklıklar, sadece 3.7g ağırlığında olup, ergonomik tasarımları sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile rahatlık sağlıyor. Şarj kutusu, ruj şeklinde ve kompakt bir yapıya sahip. S, M ve L olmak üzere üç farklı kulak ucu boyutu ile gelen kulaklıklar, siyah, beyaz, mavi ve pembe olmak üzere dört renk seçeneği sunuyor.

Anker Soundcore A30i kulaklıklar, Bluetooth 5.4 bağlantısını destekliyor ve tekli olarak eşleştirilebiliyor. Normal modda tek bir şarjla 7 saate kadar, ANC aktifken ise yaklaşık 5 saatlik bir çalma süresi sunuyor. Şarj kutusu, normal modda ek 17 saat, ANC modunda ise ek 13 saatlik bir kullanım süresi sağlıyor.

Anker A30i kulaklıklar, 49,99$ fiyatıyla satışa sunuldu ve ABD, Kanada, İngiltere ve Avustralya gibi birçok pazarda mevcut. Anker A30i kulaklıklarının yakında Avrupa'da da satışa çıkması bekleniyor. Cihazın ülkemize de geleceğini söylemek yanlış olmaz ancak fiyatı hakkında bir yorumda bulunmak şimdilik güç.