Güncel

Apple beklenen etkinliğin tarihini açıkladı

Apple merakla beklenen Eylül ayı etkinliğinin tarihini resmi olarak duyurdu. İşte merak edilen o tarih.

Apple beklenen etkinliğin tarihini açıkladı

Yeni telefon modellerini Eylül ayında tanıtan Apple, bu ay içinde yapması beklenen etkinliğin tarihini resmi olarak açıkladı. 14 Eylül'de ABD'de gerçekleştirilecek olan etkinlikte iPhone 13 modellerinin yanısıra bir dizi yeni ürünün de tanıtılması bekleniyor. Etkinliğin Türkiye saati ile 20:00'da başlayacağı açıklandı. 

Düzenlenecek olan etkinlikte iPhone 13 modellerine ek olarak kablosuz kulaklık AirPods 3 ve iPad mini 6'nın da tanıtılmasına kesin gözle bakılıyor. Ayrıca kesin olmamakla beraber Apple Watch Series 7 akıllı saatin tanıtılması da gündemde.

Apple beklenen etkinliğin tarihini açıkladı

Konuyla ilgili açıklama Apple'ın üst düzey yöneticilerinden olan Greg Joswiak tarafından Twitter üzerinden yapıldı. Etkinliğin kısa bir video tanıtımını paylaşan Joswiak 14 Eylül'de internet üzerinden yayınlanacak etkinliği duyurdu.

Çip tedariği konusunda sıkıntı yaşayan markalardan biri olan Apple'ın bu tanıtacağı ürünleri muhtemelen Kasım ya da Aralık ayında satışa sunması bekleniyor. Geçtiğimiz yıl da benzer bir durum yaşanmış ve marka beklenenden epey geç olacak bir şekilde iPhone 12 modellerini satışa sunmuştu. 

Markanın iPhone'u ne gibi güncellemelerle geliştirdiği merak ediliyor. Son yıllarda benzer telefon ve elektronik ürünler üretmekle suçlanan Apple'ın ne gibi yenilikler sunacağı merak ediliyor. Geçen yıl kutularından 'sözde çevre sevgisi' yüzünden adaptörleri kaldıran markanın bu yıl ne gibi bir yenilik getireceği bilinmiyor. 

Yorumlar
Feryat
Yeni adaptör de en az 100 dolar..Apple alınmaz..36 lira ya adaptörü telefonu ..sanki marş toprağı mubarek
Cevapla
Zübeyir
Hep yüksek fiyat
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.