Güncel

Apple ödünç iPhone XR verecek!

Apple, şartları sağlayan bazı kullanıcılarına geçici süreli olmak üzere iPhone XR modelini verecek. Peki hangi şartlarda XR modelini alabileceksiniz?

Apple ödünç iPhone XR verecek!

Telefonunuzu tamir ettirme sıkıcı bir iştir. Genellikle telefon günler boyunca servis merkezinde kalabilir, çünkü bazen telefonunuzun çok ciddi arızası olabilir. Verilerinizin çoğu cihazınızda olduğundan, telefonunuzdan uzun süre uzak kalmak sizin için stresli olabilir.

Bazen ikincil bir telefon kullanabilirsiniz, ancak birincil cihazınız bilgilerinizin çoğunu barındırır. Kullanıcılar için işleri biraz kolaylaştırmak isteyen Apple ilginç bir servis hizmeti getiriyor. Şirket, daha uzun onarımlar sırasında müşterilere ödünç vereceği cihazı iPhone XR olarak belirledi.

Apple Kullanıcılarına XR Modelini Hangi Şartlarda Verecek!

Apple şu anda bir Apple Store veya Apple Yetkili Servis Sağlayıcılarında onarım için telefonlarını aldığı müşterilerine verdiği cihaz yine bir iPhone modeliydi. Mevcut ödünç verilen model bir iPhone 8 olsa da şirket ödünç verme programını iPhone XR ile yükseltiyor.

Apple Store çalışanlarına ve sertifikalı teknisyenlere gönderilen dahili bir notta belirtildiği üzere, Apple yakında iPhone'larını onarmak için uzun süre beklemek zorunda kalan müşterilerine iPhone XR modelini sağlayacak.

iPhone XR kullanıcılarına Face ID, 6.1 inç kenardan kenara ekran, Çift SIM desteği ve daha hızlı A12 Bionic çip gibi daha modern özellikler sunuyor.

Şirket, ödünç verilen iPhone'un tamir süresinin tamamlanmasından itibaren, kullanıcıların cihazı en fazla 14 gün içinde iade etmek zorunda olduğunu söylüyor. Şirket ayrıca kullanıcılardan iPhone'daki tüm verileri iade etmeden önce yedeklemelerini ve silmelerini istiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.