Güncel

Avengers: Infinity War'un devam filmi hakkında ilk detaylar!

Infinity War'un senaristleri filmin geleceği hakkında bazı ince detaylar paylaştı.


Bildiğiniz üzere Avengers: Infınıty War, sinema tarihinin en dikkat çeken süper kahramanlar filmi sıralamasında en tepe isimlerden biri olmayı başardı. Bu başarı tabii ki serinin hayranlarına devam filmi heyecanı içerisine sokmayı da başardı.

Infinity War'un senaryo yazarları Christopher Markus ve Stephen McFeely, The New York Times gazetesine geçtiğimiz günler bir röportaj verdi. Filme dair oldukça önemli detaylar veren Markus ve McFeel, filmin geleceği hakkında da birkaç yorumda bulundu.

Artık spoiler içerir uyarıları ile sizleri daha fazla sıkmak istemiyorum. İzleme heyecanı ile yanıp tutuşmuş ve filmi izlemiş olan kullanıcılar dışında bu içeriği kolay kolay tıklayacak takipçilerimizin olduğunu düşünmüyorum.

Christopher Markus ve Stephen McFeely, Thanos'un filmdeki ömrünü yarıladığını ve devam filmininin Infinity War'u tamamlayacağını söyledi. Avengers'ın dördüncü filmi olacak olan Infinity War Part 2'de Thanos yer alacak, ancak önceki filme göre çok daha değişik bir kişiliğe bürünecek. Daha duygusal? Daha saldırgan? 

Markus: "Bu yüzden senaristler, Marvel Sinematik Evreni'nin en önemli anı için seyircileri bekletmek yerine bunun için bir film çekmeye karar verdi. Film tamamen trajik bir sona doğru ilerledi. Sonrasında ise şu an anlatamayacağım bazı detaylar gerçekleşti." dedi. 

Ek olarak Avengers: Infinity War'un finalini ve seyircilerin tepkilerini gören senaristlerden McFeely: "Sonumuzun nereye gideceğini tahmin etmek şimdilik oldukça zor." açıklamasında bulundu. Avengers: Infinity War Part 2, 3 Mayıs 2019'da heyecanla bekleyen sinema severlerin karşısında olacak. Peki ya siz şimdiden heyecanlı mısınız? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.