Güncel

Luke Cage'in ikinci sezon fragmanı geldi!

Netflix'in sevilen dizilerinden Luke Cage, sonunda yeni sezon fragmanı ile karşımıza çıktı.

Luke Cage'in ikinci sezon fragmanı geldi!

Luke Cage'in 2. sezon fragmanı sonunda yayınlandı.

Yayınlanan fragmanda gördüğümüz kadarıyla Harlem şehri, karakterimize iyice alışmış durumda. Harlem sokaklarında ünü iyice artan kahramanımız, düşmanlarına korku salmaya devam ediyor ve tabii ki bunu kendi yoluyla gerçekleştirmekten de vazgeçmiyor.

Fragmanda sık sık Cage'in artık sokaklarda tanındığına dair işaretler verilirken hiç beklenmedik bir an yaşanıyor ve Harlem'in kendisine ait olduğunu belirten bir dövüşçü ile karşılaşıyoruz.

Vücuduna kurşun dahi işlemeyen Cage, beklemediği anda, cılız bir adam tarafından yere seriliyor. Luke'un hem kendini hem de yakın dostlarını koruması için yepyeni bir sebebi var. Üstelik görünüşe göre bu kez düşmanı kendisinden de zeki.

Yeni sezonda Harlem sokakları oldukça karışacak gibi duruyor. 22 Haziranda Netflix ekranlarına dönmesi beklenen dizinin 2. sezonu bol aksiyonlu ve karanlık bir ambiyans ile bizleri karşılayacak. Bakalım yeni sezonda Harlem sokaklarının taçsız kralı kim olacak hep beraber göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.