Güncel

Aynı evde yaşanlara özel abonelik: Spotify Duo

Aynı evde yaşayan çiftler için geliştirilen yeni müzik paketi Spotify Duo resmi olarak tanıtıldı.


Müzik platformu Spotify yeni abonelik paketini tanıttı. Spotify Duo isimli yeni paket aynı evde yaşayan çiftler için özel olarak geliştirildi. Aynı evde yaşayan çiftleri kapsayan Premium paket bir dizi yeni özellikle beraber geldi. Öncelikle iki kişi için ayrı bir hesap oluşturuluyor. Yani iki kişi ayrı ayrı müzik dinleyebiliyor. İki kişi de kendi hesabından ayrı müzikleri dinleme imkanına kavuşuyor.

Aynı evde yaşayanlara özel abonelik: Spotify Duo

Bu yeni paketi kullanabilmek için adı geçen iki kişinin aynı evde yaşaması zorunluluğu bulunuyor. Öncelikle bir kişi Spotify'a abone olarak Duo paketine katılıyor. Ardından Duo hesabına dahil etmek istediği kişiyi davet ediyor. Davet edilen kişinin daveti kabul etmesiyle beraber Duo hesabı kullanılmaya başlıyor.

Duo aboneliği sadece evde değil her yerde kullanılabiliyor. Ancak aynı evi paylaşan çiftlerin abonelik öncesinde aynı adreste yaşadıklarını ispatlamaları gerekiyor. Ek olarak Duo paketinde Duo Mix isimli bir çalma listesi de bulunuyor. İki kişinin ortak kullanabileceği bu liste düzenli olarak güncelleniyor.

Spotify Duo paketinin Türkiye fiyatı aylık 23.99 TL olarak açıklandı.

Yorumlar
Kral
Başlığa Bak Aynı Evde Yaşanlar Editörünüz Kim Sizin
Cevapla
seko
Android kullanıcıları buna gülüyor :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.