Güncel

Bahar Candan canlı yayında üstüne sıvı yağ döktü!

Ayçiçek yağlarında yaşanan artışların ardından değişik bir tepki de Bahar Candan'dan geldi. Candan canlı yayında üzerine sıvı yağ döktü.

Bahar Candan canlı yayında üstüne sıvı yağ döktü!

İşte Bilim Stilim programından tanınan ve ardından sosyal medya paylaşımlarıyla fenomen olan Bahar Candan değişik bir hareketiyle tekrar gündem oldu. Canlı yayında üzerine sıvı yağ döken Candan, aynı zamanda sıvı yağ 1000 TL olmalı dedi.

YouTube kanalı üzerinden yayınlanan Al Sana Haber programında ayçiçek yağlarına gelen zamlardan söz eden Candan başından aşağı sıvı yağ döktü. Aynı zamanda gelen zamların yetersiz olduğunu da iddia etti.

Bahar Candan canlı yayında üstüne sıvı yağ döktü! Sosyal medya bunu konuşuyor

bahar candan

Sıvı yağa gelen zammı yetersiz bulan Bahar Candan bir bardak dolusu sıvı yağ içti. Sıvı yağın ucuz olduğunu söyleyen Candan, "200 TL bence yağ için çok az. Bence 1000 TL olmalı. Çünkü benzine ne kadar ödüyorlar? Yağa ne kadar ödüyorlar? Yağ da bir insanın benzini. Bu zamanda ne ucuza alınıyor ki yağı ucuza alsınlar? Yağa haksızlık oluyor" ifadelerini kullandı.

Yayındaki bir diğer isim olan Seyhan Soylu ise "Sen manyaksın, artık yeter" diyerek sıvı yağı Candan'ın başından aşağı döktü. Yorumculardan Nurcan Sabur ise yağın çok pahalı olduğunu söyledi, ancak bu hamleyi engellemekte başarılı olamadı. 

Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kendisini de ünlü yapan İşte Benim Stilim ile adını duyuran Nihal Candan’ın kardeşi. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızı olan Bahar Candan, lisansını hukuk bölümünde sürdürüyor.

Yorumlar
Neco
Yazıklar olsunki başka bir insan kalmadımıki bu varlığı programa çıkarıyorlar
Cevapla
İsraf haram
Yazık ya işte bunlarda insanız diye geçiniyorlar o yağa muhtaç ne insanlar var ne anneler var çocuklarına yemek yapmaya çalışan bu nedir kardeşim kendini bilmezler bahar hanım çok değil 3gun aç kalsın ozaman görürüz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.