Bir ayda %24 artan LUNC için fiyat tahmini

LUNC Bir Ayda %24 Arttı! Balinalar alıyor mu? Terra Luna Classic fiyat tahmine göz atalım.

Bir ayda %24 artan LUNC için fiyat tahmini

Terra Luna Classic fiyatı, USTC'nin yeniden belirleneceğine dair haberlerin ardından bu hafta Perşembe ve Cuma günleri sert bir şekilde yükseldi. Topluluk, geçen Mayıs ayında UST'nin çöküşünün ardından doğrulama arıyor.

Bir ayda %24 artan LUNC için fiyat tahmini

Neredeyse tüm kripto para piyasasını deviren ve Three Arrows Capital ve Celsius Network gibi kripto devlerini iflas ettiren çöküşün ardından, topluluk yeni bir token oluşturmak için oy kullandı. Terra Luna 2.0 (LUNA) bu şekilde doğdu ve hala ekosistemdeki kullanıcıların çoğunu barındırıyor.

Ancak, bazı insanlar daha sonra Terra Luna Classic (LUNC) olarak tanınan orijinal jetonla kaldı. O zamandan beri, LUNC topluluğu her zaman pazarda kendini kanıtlaması gerektiğini hissetti. Ancak zincir, günlük işlem hacmine göre piyasadaki en büyük borsa olan Binance'in tam desteğine sahip görünüyor.

Binance, Terra Luna Classic topluluğunun kendisini eski ihtişamına kavuşturmasına yardım etmeyi taahhüt etti. Borsa, ağın toplam arzını azaltmayı amaçlayan LUNC yakma programını desteklemeye devam ediyor.

Terra Luna Classic Fiyatı 0,0002 Doları Geçen Repeg LUNC Teklifi Olarak Patladı

LUNC topluluğu, şimdi USTC olarak adlandırılmasına rağmen, düşmüş UST'yi geri yüklemek için bir öneriyi kabul ederek ezici bir çoğunlukla oy kullandı. Blok zincirini geliştirmekten ve sürdürmekten sorumlu olanlar, yönetişim onayının, önerilen çeşitli stratejileri kullanarak USTC'yi dolar sabit değerine yeniden bağlamalarına izin vereceğini umuyor.

İstikrarsızlık riskini azaltmak için geliştirme ekibi, USTC'nin rezervlerini birden çok varlık ve para biriminde tutmayı önerdi. Ayrıca, stablecoin'in arz ve talebini düzenlemeye yardımcı olmak için bir geri alım ve yakma mekanizması kuracak.

Başka bir strateji, sahipleri USTC sabit değerinin altında olsa bile tutmaya teşvik etmenin bir yolu olarak ABD doları cinsinden faiz ödemek olacaktır. Öte yandan, stablecoin'in çıpanın üzerinde olduğu süre için uygulanan bir faiz ücreti olacaktır.

Terra Luna Classic topluluğu ayrıca gerçek zamanlı veri alışverişi sağlamak için çok sayıda kehanet sistemini entegre etmeyi planlıyor. Teklife göre, bu, bir kehanet kullanmayla ilişkili manipülasyon riskini önemli ölçüde azaltacaktır.

Bununla birlikte, tüccarlar momentum göstergesindeki hareketleri yakından izlemelidir. Bir satış sinyali, mavi MACD çizgisinin kırmızı sinyal çizgisinin altında kesişmesiyle ortaya çıkar.

Trendin tersine işlem yapmak ihtiyatlı olmayabilir, ancak Terra Luna Classic fiyatında satış yapmak isteyen tüccarlar, LUNC fiyatı 0,00019$'ın altına düşerse veya alt sarı bandı beğendiyseniz bunu yapabilir.