Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filminden yeni fragman!

Marvel Studios’tan izleyicileri Çoklu Evren içerisinde akıllara durgunluk veren bir maceraya sürükleyen “Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında” filmi için yeni bir fragman ve afiş yayınladı!

Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filminden yeni fragman!

Marvel Studios'tan "Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında" filmi ile Marvel Sinematik Evreni, Çoklu Evrenin kapılarını açıyor ve sınırları her zamankinden daha ileri zorluyor. Hem eski hem de yeni mistik yol arkadaşlarının yardımıyla, gizemli yeni bir düşmanla yüzleşmek için Çoklu Evrenin akıllara durgunluk veren ve tehlikeli alternatif gerçekliklerini kat eden Doktor Strange ile bilinmeyene yolculuk başlıyor.

“Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında” filminin başrollerinde Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Xochitl Gomez, Michael Stühlbarg ve Rachel McAdams yer alıyor.

Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filminden yeni fragman!

Filmin yönetmenliğini Sam Raimi, yapımcılığını ise Kevin Feige üstleniyor. Louis D'Esposito, Victoria Alonso, Eric Hauserman Carroll ve Jamie Christopher idari yapımcı olarak görev alıyor. Filmin senaryosu Michael Waldron tarafından kaleme alınıyor. "Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında" 6 Mayıs'ta Sinemalarda!

Marvel'in son zamanlarda en sevilen kahramanlarından olan Doktor Strange en son Spider Man filminde karşımıza çıkmıştı. Sağlam bir hayran kitlesine sahip karakter kendine has filmiyle ekranlara geri dönecek. Merakla beklenen film için yeni fragman ve afiş şimdiden heyecan yarattı. Siz Doktor Strange karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.