Kira fiyatı düşsün diye ev sahibine ilişki teklif eden kadın gündem oldu

TikTok'ta Penny McNatt adlı bir kullanıcının paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Kira fiyatının düşmesi için ev sahibine teklifte bulunan kadın aldığı cevabı paylaştı.

Kira fiyatı düşsün diye ev sahibine ilişki teklif eden kadın gündem oldu

TikTok birbirinden ilginç paylaşımların yapıldığı bir sosyal medya platformu desek yanlış olmaz. Bu platformda yapılan bir paylaşım kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Kirasına zam gelen bir kadın evde uygun fiyata yaşamak için başvurduğu yöntemleri anlattı. Penny McNatt isimli kadın, kiraya zam gelince ev sahibi ile yaşadığı diyaloğu TikTok hesabından paylaştı.

Kira fiyatı düşsün diye ev sahibine ilişki teklif eden kadın gündem oldu

tiktok

Penny isimli kullanıcı ev sahibi ile ilişki yaşarsa kiradan kurtulabileceğini düşünmüş. Bu planı hayata sokmanın yollarını arayan kadın ev musluğunun bozukluğunu bahane ederek ev sahibini çağırmış ve yardım istemiş.

Ancak musluğun fotoğrafını çekip ev sahibine atan kadının gönderdiği görsellerde musluktan çok kendisini göstermesi dikkat çekti. Ev sahibi de bunun üzerine "Daha yakından çeker misin?" diye ricada bulundu. Penny bunun üzerine kendisinin yakın fotoğrafını gönderdi fakat ev sahibi "Seni istemiyorum, musluğu istiyorum" diyerek ilgisiz davrandı. Yaptığı plan suya düşen kadın TikTok'ta yaşadığı hüsranı takipçilerine anlattı.

Kira fiyatlarının geldiği hal malum ancak yine de böyle bir yola başvurmaya gerek var mıydı sorusu tartışmalara konu oldu. TikTok kullanıcısını kadının bunu sadece eğlencesine yapmış olduğunu iddia edenler de ortaya çıktı. Siz bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.