Güncel

Domino’s Pizza teknolojiyle büyüyor

Teknolojiye vizyoner yaklaşımı ve hayata geçirdiği inovatif uygulamalarla, tüm operasyonlarını iyileştirip hızlandıran Domino’s Pizza Türkiye, müşteri memnuniyetini de her geçen gün artırıyor.


DP Eurasia Group CEO’su Aslan Saranga, Türkiye’de büyümeye hızla devam eden Domino’s Pizza franchise sistemini, bugün, yapılan yatırımlar ve sahip oldukları teknolojik alt yapı sayesinde başarıyla uyguladıklarını söylüyor.

85 ülkede faaliyet gösteren Domino’s Pizza, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de önemli teknolojik dönüşümlere imza atıyor. Yaptığı işi sadece ‘bir mutfak ve dükkan’ ile sınırlı tutmayan Domino’s Pizza, farkını lezzetinin yanı sıra hayata geçirdiği teknolojik uygulamalarla da ortaya koyuyor. Kullandığı teknoloji sayesinde ürününü müşterisine en hızlı şekilde ulaştıran, çok hızlı veri toplayıp çok hızlı geri bildirim alabilen ve bunları yine hızlı şekilde yanıtlama imkanına sahip olan marka, müşteri memnuniyetini de her geçen gün yukarı taşıyor.

En çok indirilen uygulama

İnovasyon alanındaki yatırımları sayesinde, 2017’de dünyada dijital kanallardan toplam 6,1 milyar doların üzerinde satış elde eden Domino’s, e-ticaret hacmi ve trafikler bazında da Türkiye’nin en büyük gıda perakendecisi konumunda. Online sipariş kanallarının trafiği aylık 3 milyonu geçen Domino’s Pizza Türkiye’nin indirilme sayısı 1 milyon 130 bin’e ulaşan mobil uygulaması ise Türkiye’de hızlı servis restoranları sektöründe en fazla indirilen uygulama olma özelliğini taşıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.