Güncel

Ethereum'un Merge yükseltmesine az kaldı! ETH'yi neler bekliyor?

Ethereum'un Merge yükseltmesine sadece günler kaldı! ETH'yi neler bekliyor?

Ethereum'un Merge yükseltmesine az kaldı! ETH'yi neler bekliyor?

Kripto topluluğu Ethereum ( ETH ) Merge yükseltmesi için saatleri geri sayarken, tüm odaklar artık varlık ve genel dijital para birimi sektörünün Proof-of-Stake ( PoS ) protokolüne geçişe nasıl tepki vereceği ve Ethereum'un fiyatının nasıl olacağı üzerine. Geçiş düzgün olacak mı? Nasıl tepki verecek?

Ethereum'un Merge yükseltmesine az kaldı! ETH'yi neler bekliyor?

GlobalBlock'ta bir analist olan, Dijital varlık komisyoncusu Marcus Sotiriou, 12 Eylül'de finans analizleri ile bilinen Finbold ile paylaşılan bir notta, Birleşmenin yükseltmenin ilk aşamalarında öne çıkabilecek çeşitli riskler sunduğunu kabul etti.

Sotiriou'ya göre, geçişten sonra ortaya çıkması muhtemel bazı önemli zorluklar, yazılım hala yeni olacağından, kullanıcıların yeni zinciri işleyememesi olacaktır.

Sotiriou konu ile ilgili "Ayrıca, bazı API'ler birçok insanın tahmin edemeyeceği şekillerde bozulabilir. Ayrıca, bu geçişin gerçekleşmesi için yıllardır bekleyen yatırımcıları hayal kırıklığına uğratan başka bir gecikme olabilir” ifadelerine yer verdi. Ayrıca kripto topluluğunun bir bölümü, Birleştirme'nin etkisinin hissedilmesi için 15 Eylül etkinliğinin başarılı olması gerektiğini savundu.

Ethereum'un Merge yükseltmesine az kaldı! ETH'yi neler bekliyor? - Resim : 1

Ethereum Birleştirme geri sayımı. Kaynak: Nicehash

Birleşmenin genel pazar üzerindeki etkisi

Aynı zamanda analist, Birleştirmenin Ethereum'u ve genel kripto para birimi sektörünü etkileyecek karmaşık bir teknik olay olduğunu kabul etti. Ancak, uzun vadeli faydaların kısa vadeli endişelerden daha ağır bastığını belirtti. 

Sotiriou ayrıca, çevresel endişeyi hafifleterek, Birleşmenin piyasa değeri ile ikinci sıradaki kripto para biriminde kurumsal sermaye girişi için kapı açacağını da öne sürdü. 

Projeksiyon aynı zamanda Bank of America dahil olmak üzere ana akım oyuncular tarafından da destekleniyor. Bu da birleşmenin fiyatları yükselttiği bilinen kurumsal benimsemeye yol açacağına inanıyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.