Güncel

Fenerbahçe mi Galatasaray mı? C. Ronaldo’nun yeni takımı belli oldu!

Bir süredir Türkiye’nin dev kulüpleri Galatasaray ve Fenerbahçe’nin de gündeminde olan C. Ronaldo’nun yeni takımı belli oldu. İşte tüm detaylar.

Fenerbahçe mi Galatasaray mı? C. Ronaldo’nun yeni takımı belli oldu!

Şüphesiz günümüz futbolunun en büyük isimlerinden birisi de C. Ronaldo diyebiliriz. Yıllardır dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Ronaldo, son olarak Juventus’tan M. United’a geçmişti. Aslında Ronaldo’nun amacı futbol yaşamını yuvam dediği ManU’da noktalamaktı. Fakat evdeki hesap çarşıya uymadı.

ManU ile sözleşmesini fesheden Ronaldo Dünya Kupası’na takımsız bir şekilde katıldı. Bu bağlamda kendisine kulüp bulamayan Ronaldo’nun Galatasaray ya da Fenerbahçe’ye gelebileceği iddia edilmişti. Hatta bir süredir spor gündemini meşgul eden en önemli başlıklardan birisi de bu. Peki Ronaldo hangi kulübe imza atacak?

Fenerbahçe mi Galatasaray mı? C. Ronaldo’nun yeni takımı belli oldu!

Geçtiğimiz gün ortaya atılan yeni bir iddiaya göre Ronaldo’ya Suudi Arabistan ekibi Al-Nassr da talip oldu. Arabistan ekibi Ronaldo’ya yıllık 200 milyon Euro önerdi. Evet yanlış duymadınız, yıllık 200 milyon Euro! Üstelik bu rakam üzerinden 2.5 yıllık bir anlaşma teklif edildi.

Dürüst olmak gerekirse Galatasaray ya da Fenerbahçe değil, bu teklifle kimse boy ölçüşemez. Zira Ronaldo en parlak dönemlerinde bile böyle bir sözleşmeye imza atmamıştı.

Elbette henüz Ronaldo bu teklife evet demiş değil. Dolayısıyla Türk ekipleri için hala bir umut ışığı var. Yine de bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.