Güncel

Fotoğrafları tek tıkla video yapın! Bu bir mucize!

Deepfake yöntemi gelişmeye devam ediyor. Şimdi de MyHeritage eski fotoğraflarınızı videoya çeviriyor. Bu sayede anılarınızı tazeleyebilirsiniz.


İnternette bir süredir Deepfake teknolojisi maalesef ki pek hoş olmayan alanlarda kullanılıyordu. Ancak bu teknoloji gelişmeye devam etti ve bugün karşımıza mucizevi bir olay ile çıktı. MyHeritage sitesi eski fotoğraflarınızı çok başarılı bir şekilde videoya dönüştürebiliyor. Fotoğraflardan yaklaşık olarak 15 saniyelik videolar üreten MyHeritage, anılarınızı tazelemenize yardımcı oluyor.

Bildiğiniz gibi eskiden maalesef ki fotoğraf makineleri çok nadirdi. Bu yüzden yaşlılarımızın fotoğrafları oldukça az. Video olayına hiç girmiyoruz bile çünkü o zamanlar video kayıt sistemleri sinemalarda kullanılıyordu. Şimdiki gibi herkesin elinde 4K çözünürlüğünde video çeken cihazı yoktu.

MyHeritage sitesi sayesinde eski fotoğraflar sanki video kamera ile çekilmiş bir şekilde canlandırılabiliyor. Bunun için fotoğrafınızın biraz net olması yeterli oluyor. Diğer tüm işlemleri tek tıklama ile MyHeritage kendisi yapıyor.

Eğer sizin de Deepfake'e merakınız varsa ve fotoğraflarınızı video yapmak istiyorsanız buradan siteye ulaşabilirsiniz. Fotoğrafı yükledikten sonra Facebook veya Google hesabınız ile siteye giriş yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde video dönüşüm işlemi başlamıyor. 

Yorumlar
erenova
Şoğ küzel şoğ mükemmel ya habibi
Cevapla
Kerim
Kredi kartı istendiğini de yazsaydınız, bedava sanmasın insanlar.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.