Güncel

Galatasaray'ın Lazio'ya attığı gol sosyal medyayı karıştırdı! Türkiye'de olsa yer yerinden oynar!

Bu akşam oynanan Galatasaray - Lazio maçında atılan gol sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Galatasaray'ın Lazio'ya attığı gol sosyal medyayı karıştırdı! Türkiye'de olsa yer yerinden oynar!

Türkiye'nin Avrupa'daki gururu, UEFA ve Süper Kupa şampiyonu Galatasaray bu akşam evinde Lazio'yu konuk etti. Hali hazırda Türkiye'de 4 yıldıza sahip tek takım olan Galatasaray, üstün oynadığı maçta 1 - 0 kazanmayı başardı.

Geçtiğimiz gün Beşiktaş'ın evinde Dortmund'a kaybetmesinin ardından, Galatasaray, İtalya'nın zinde ve güçlü ekiplerinden Lazio'yu puansız bir şekilde evine yollamayı başardı.

Galatasaray'ın Lazio'ya attığı gol ise sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Peki çok Twitter kullanıcısı gol anını paylaşarak böyle bir golün Türkiye'de çok kişiyi ekmeğinden edeceğini söyledi.

Galatasaray'ın Lazio'ya attığı gol sosyal medyayı karıştırdı! Türkiye'de olsa yer yerinden oynar!

Hemen belirtelim. Gol gerçekten güzel. Hatta eşine az rastlanacak türden. Fakat Lazio defansı ve kalecinin yaptığı hata gerçekten benzersiz bir golün ortaya çıkmasını sağladı.

Gerçi Galatasaray öyle ya da böyle zaten golü bulacaktı. Çünkü tamamen üstün oynayan taraftı. Bu akşam şans Galatasaray'dan  yana olsaydı maç çok daha farklı bitebilirdi.

Maç 1 - 0 bitti lakin hakkı 4 - 0 falandı. Fakat önemli olan 3 puan diyoruz ve önümüzdeki maçlara bakıyoruz. Sonuçta bir Avrupa Fatihi kolay yetişmiyor. Burada bize düşen renk ayrımı yapmadan Galatasaray'ı desteklemektir.

Yorumlar
Emir RN9S
Redmi note 9s yokmu şimdi anlamadım
Cevapla
Şherif
Öncelikle Galatasarayı biriyim Fakat böyle Uluslar Arası Bir Maçta Arkadaş ve kardeş Clüpleri Eleştirmek Yanlıştır Çünki Hepimiz Türkiye, yiz
Cevapla
Ne Farkeder
Yazdıklarınız çok ayıp önce bjk yi küçümseyici yazı yazıp sonra renk ayrımı yapmayalım diyorsunuz biz sizi teknoloji haberleri için takip ediyoruz.
Cevapla
ERCAN
Teknoloji haberi konusunda haklısın çünkü buraya teknoloji okumaya geliyoruz. Fakat diğer kısımda tam bir ezik gibi konuşmuşsun. Adamın yazdığı beşiktaşın dortmunda kaybetmesi yanlış bir yazı mı? beşiktaşın kazandığı mı deseydi? Eskiden bjk taraftarı kaliteliydi fakat son 1 kaç yıldır o kaliteden yoksun olmaya başladınız...
En büyük FB
Bu beşiktaşlılarda hep aynı eziklik psikolojisi var. kardeşim dortmunda yenilmediniz mi siz? Yendiniz de adam mı yenildiniz yazmış. Az tebrik etmeyi öğrenin. BJK, GS ve FB'nin başarılarını anca ıslak rüyalarında görür
Soner
Bu kadar saçma bir haber size yakışmadı, bu editörü derhal şutlayın, çok seviyesiz
Cevapla
gsli
Sizin taraftarlığınız batsın çok kolay değilmi bir adamı ekmeğinden etmek hemen derhal şutlayın çok kolay inş seni derhal şutlarlarda çalıştığın yerden görürsün ozaman ekmek bulmanın zorluğunu tabi çalışıyorsan evinde oturup baba parası yemiyorsan
Çekemeyenler Çatlasın
Ne alakası var saçmalıkla? Hangi kelimesi yalan ya da yanlış? Ben editör arkadaşı takdir ettim. Galatasaray'ı net bir şekilde tanımlamış
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.