Güncel

Gazetekeyfi anketlerle toplumun nabzını ölçüyor

Gazete linklerine ve günün gelişen haberlerine pek çok kaynaktan rahat ve hızlı ulaşım sağlayan gazetekeyfi.com, yaptığı anketlerle de ziyaretçilerinin çeşitli konulardaki nabzını tutuyor.

Gazetekeyfi anketlerle toplumun nabzını ölçüyor

Birden fazla yayının içeriğini hızlı ve kolay bir şekilde bir araya getiren Gazetekeyfi.com şimdi de anketleriyle toplumun nabzını ölçmeye başladı. Spor, televizyon, siyaset ve ekonomi gibi bir çok kategoride ziyaretçilerine fikirlerini soran Gazetekeyfi.com, aynı zamanda bu konularda faaliyet gösteren kuruluşlara da büyük bir hizmet sunuyor.

Gazetekeyfi anketlerle toplumun nabzını ölçüyor

Gazetekeyfi.com şimdiye kadar en beğenilen diziler, şampiyonluk yolundaki takımlar, döviz kurlarının gidişatı, en sevilen şarkılar, Türk-Amerikan ilişkileri, ülke sorunları, Netflix'teki Türk yapımları, güncel siyasi gelişmeler ve en çok okunan gazeteler gibi konularla ilgili sorularını ziyaretçilerine sordu ve büyük katılımlarla anketlerini sonuçlandırdı.

Karar verici mekanizmaların da rahatlıkla yararlanabileceği bu anketlerle Gazetekeyfi.com, geçmiş yıllarda olduğu gibi ilerleyen günlerde de ses getirici sorular sormaya devam edecek.

Gazetekeyfi.com'un anketlerine internet sitesi üzerinde anasayfada sağ kolondan ulaşılabiliyor ve burada görüşlerinizi paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca daha önce yapılan anketlere de internet sitesinin gazetekeyfi.com/anket.jsp adresinden ulaşabilir ve sonuçlarını görebilirsiniz.

Anketlerde gündelik konulardan, dolar kuru tahminine, ülkeler arasındaki siyasi gelişmelerden, futbola kadar birçok konunun değerlendirildiği anketlere isteyen herkes katılabiliyor. Bu anketlerle toplumun nabzı tutulurken, merak edilen popüler konularla ilgili olarak kamuoyunun görüşü de öğrenilebiliyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.