Güncel

Google, Play Store için güncelleme yayınladı!

Google, Play Store uygulaması için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme ile yeni özelliklere sahip olarak, açıklarınızı giderebilirsiniz.

Google, Play Store için güncelleme yayınladı!

Google, Play Store için yayınladığı yeni güncelleme ile cihazınıza yeni yetenekler kazandırarak, cihazınızın bazı açıklarını giderebilirsiniz.

Google, Play Store için güncelleme yayınladı!

Akıllı telefonlarda en yaygın kullanılan işletim sistemi Android'in sanal mağazası olan Play Store, bildiğiniz üzere yıllardır faaliyetlerini sürdürüyor. Zaman zaman yayınladığı güncellemeler ile telefonunuza yeni özellikler ekleyen Google Play Store, şimdi yeni bir güncelleme daha yayınladı. Güncellemenin aynı zamanda güvenlik anlamında özellikler bulundurduğu ifade edildi.

Google, Play Store için güncelleme yayınladı! - Resim : 1

Eğer otomotik güncellemeyi aktif tutuyorsanız, Google Play Store için yayınlanan yeni güncellemeye sahip olmak için resmi uygulama mağazasının kendisini son sürüme yükseltmesini beklemeniz yeterli olacaktır. Fakat otomatik güncelleştirmeyi aktif etmediyseniz, güncellemeyi kendiniz güncellemeniz gerekir.  Üçüncü bir seçenek olarak ise Google Play 17.8.14 numaralı sürüm APK dosyasını indirerek yeni güncellemeye sahip olabilirsiniz.

Sürüm kontrolünü bu adımları izleyerek sağlayabilirsiniz;
Ayarlar > Uygulamalar > Play Store > Ayarlar > Play Store Sürümü kısmından sürüm numaranızı kontrol edebilirsiniz.

Yorumlar
Meryem
Mesenger guncellenmiyo lütfen yardımcı olun
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.