Güncel

Honda'dan TOGG'a transfer oldular!

Honda ekibinden ayrılan Murat Akdaş kendi üretim ekibi ile TOGG'a geçiş yaptı.

Honda'dan TOGG'a transfer oldular!

Murat Akdaş, yerli otomobil geliştiren Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nda (TOGG) üretim sorumluluğunu devraldı.  Otomotiv sektöründe 20 yıldan fazla tecrübeye sahip Akdaş 1997 yılından beri Honda Türkiye'de çalışıyordu. 

Akdaş son olarak Honda Türkiye’de Fabrika Direktörlüğü görevini yürütüyordu. Honda'nın Türkiye'deki fabrikasını kapatmasıyla Murat Akdaş TOGG’da inşaat proje yönetimi ve üretim sorumluluğu pozisyonlarında görev almaya başladı.

Honda'dan TOGG'a transfer oldular!

Lisans eğitimi için İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Makinaları Mühendisliği eğitimi alan Murat Akdaş, yüksek lisans eğitimini de İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği bölümünde yaptı. Bundan sonra TOGG'da görev alacak Akdaş'ın meslek hayatı ise 1991 yılında Pendik Tersanesi’nde Mekanik Montaj Kontrol Mühendisi olarak başlıyor. Akdaş üç yıl boyunca bu görevi sürdürdükten sonra otomotiv sektörüne adım atarak Türk Pirelli A.Ş.’de Kaizen Mühendisi olarak iki yıl boyunca görev yaptı.

Akdaş'ın Honda ile serüveni ise 1997 yılında kalite bölümünde başlıyor. Akdaş o zamandan beri bugüne kadar bir çok önemli projede yer almış. Bu sebeple TOGG projesi emin ellerde olacak diyebiliriz. Murat Akdaş ‘inşaat proje yönetimi, üretim operasyonları, üretim mühendisliği, üretim kalitesi, malzeme yönetimi ve çalışma ilişkilerinden sorumlu olacak.

Yorumlar
Recep
Sadece devlet, belediye, siyasiler, büyük şirketler ve zenginler o arabaları alırlar , fakirler finanse eder
Cevapla
Hasan Acar
Bir Tofaş kalite mezunu olarak diyorumki ,çok iyi transfer olmuş.! Başarılar
Cevapla
Vatandaş
Ürettikleri sistem farklı olsada hiç bilmeyenleri işe alıp çalıştırmaktansa farklı sistemde uzmanlaşamları çalıştırmak işe alışım aşamasında zaman kazandırır
Cevapla
Mr canıtın
Evet doğru pozitif transfer
Mehmet
Üst düzey yönetici transfer ile olacak iş değil teknik kapasitesi ve üretim kalitesi ve uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş ve ustalığı ile yön veren tabakaya sahip olmak önemli
Cevapla
Fatih
Kardeşim adam 63 kişilik ekiple gelmiş daha ne olsun
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.