Güncel

HP Türkiye'ye yeni atama

HP Türkiye’nin yeni Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü Filiz Akdede oldu.

HP Türkiye'ye yeni atama

16 yıldır HP Türkiye bünyesinde çalışan Filiz Akdede, kısa bir süre önce HP MEMA Bölgesi Kurumsal Müşteriler Satış Direktörü görevine atanan Ertuğ Ayık'ın yerini aldı.

HP Ortadoğu, Akdeniz ve Afrika  Bölgesi Perakende Satış Direktörü görevinde perakende pazarında PC ve yazıcıların satış ve pazarlama ekiplerini yöneten Filiz Akdede, kariyerini bundan böyle HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü olarak sürdürecek. Akdede, HP MEMA Bölgesi Kurumsal Müşteriler Satış Direktörü görevine atanan Ertuğ Ayık’ın yerini alarak HP’nin Türkiye’de PC ve yazıcı pazarındaki liderliğini sürdürme hedeflerini yönetecek.

1369047697_hpfilizakdede.jpg

Filiz Akdede kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Filiz Akdede kariyerine Karma (CHS) Bilgisayar’da başladı. Karma’da başarıyla sergilediği Ürün Müdürlüğü görevinin ardından 1997 yılında HP Türkiye bünyesine katılan Akdede sırasıyla Kategori Müdürü, Tüketici Ürünleri Satış Müdürü, Tüketici Ürünleri Satış ve Pazarlama Bölüm Müdürü, Ticari Ürünler Satış ve Pazarlama Bölüm  Müdürü, Görüntüleme ve Baskı Grubu Ülke Müdürü ve son olarak da MEMA Bölgesi Perakende Satış Direktörü görevlerini yürüttü. Filiz Akdede bundan böyle kariyerini HP Türkiye Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu Ülke Müdürü olarak sürdürecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.