Güncel

HTC One M9'un yeni garanti programı ciddi avantajlar sunuyor ancak!

HTC'nin yeni garanti programı bazı ciddi avantajlar sunuyor ancak bu program yalnızca ABD'de uygulanacak.

HTC One M9'un yeni garanti programı ciddi avantajlar sunuyor ancak!

Mobil Dünya Kongresi'nde, HTC Amerika Başkan Jason Mackenzie rekabet dışında yeni HTC One M9 akıllı telefon ile kullanıcılara farklı bir şey sunmak istediklerini ima etmişti. Bugün yayınlanan bir program şirketin bu konuda ne demek istediğini tam olarak ortaya çıkardı.

HTC One M9'un Nisan ayında mağazalarda yerini alması beklenirken HTC ABD müşterileri için yeni bir telefon değiştirme planı yayınladı. Program, temelde satın aldığınız HTC One M9'un ilk yıl içinde yanlışlıkla düşürme sonucu ekran çatlaması, suya düşürme veya hasar durumunda HTC tarafından ücretsiz olarak bir kereliğine telefonunuzu yenilemeyi taahhüt ediyor. İlk 12 ay programını kullanmak istemiyorsanız firma sonraki HTC telefon satın alımında 100 dolar indirim sağlayacak.

1426684376_img20150318151417.jpg

Öte yandan bu programa kayıtlı olacak müşterilerin One M8 ve One M9 için bir kerelik değişim yapılacağı ayrıca bu programa diğer cihazlarında dahil edileceği söyleniyor. Ancak Desire serisi telefonların bu program kapsamında olup olmadığı bilinmiyor. Son olarak bu programın şimdilik sadece ABD'de geçerli olacağını tekrar belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.