Güncel

İddia: Cardano 30 Nisan'a kadar 1,35 dolardan işlem görecek!

Kripto topluluğu, Cardano'nun 30 Nisan'a kadar 1,35 dolardan işlem yapacağına bahse girdi.

İddia: Cardano 30 Nisan'a kadar 1,35 dolardan işlem görecek!

Kripto piyasası 2 trilyon doların üzerine çıkmaya devam ederken, büyük kripto para birimleri de yeşilde işlem görmeye devam ediyor ve Cardano (ADA) dijital varlıklar arasında son yedi gün içinde %5,86 artış kaydetti.

İddia: Cardano 31 Nisan'a kadar 1,35 dolardan işlem görecek!

CoinMarketCap'teki kripto topluluğunun en son tahminlerine göre, ADA'nın fiyatının Nisan ayı sonuna kadar ortalama 1,49 dolara ulaşması bekleniyor.

Kripto topluluğunun Cardano için fiyat tahminleri, 30 Nisan 2022'de 1,35 dolarlık bir medya fiyatı gösteriyor ve bu, ADA'nın bu içeriği hazırladığımız andaki mevcut fiyatı olan 1,21 dolardan 0,14 dolar veya %11,28'lik bir artışı gösteriyor.

Cardano fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Yayınlandığı tarihte, 36.944 kişi ortalama fiyat tahminine ulaşmak için oy kullandı. Bununla birlikte, fiyatın bu aydan sonra Mayıs için 1,27 dolar ve Haziran için 1,17 dolar ile düşmesi bekleniyor.

Cardano zincir içi işlemlerde ve cüzdanlarda artış

Cardano fiyat ve fiyat tahminlerinin yanı sıra, büyümeyi diğer cephelerde de ölçüyor. 

Ağın 2022'de daha fazla kurumsal talep yaşadığını belirtmekte fayda var, bu da zincirdeki işlemlerin miktarındaki elli kat artışın 100.000 doları aştığını gösteriyor.

Bunun da ötesinde, Finans analizleri ile bilinen Finbold, daha önce Şubat ayı boyunca cüzdan sayısının 3 milyon dönüm noktasına ulaşmasından bir ay sonra eklenen yaklaşık 5.000 yeni Cardano cüzdanı bildirmişti.

Yorumlar
Kemal Özkan
Nisan ayına ne zaman 31 eklendi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.