Güncel

İşte yeni James Bond filminden son fragman! (video)

James Bond filmi Skyfall'ın son traileri yayımlandı!

İşte yeni James Bond filminden son fragman! (video)

James Bond serisinin 23. Filmi olan Skyfall'ın, 26 Ekim 2012 tarihinde Londra'da vizyona girmesi planlanıyor. Dr No ile 1962 yılında başlayan James Bond film serisinin tanıtımı, bu yıl 50. yıldönümüne denk geliyor.

Bu hafta MGM Eon Productions, Columbia Pictures ve Sony Pictures Entertainment, işbirliği ile beraber yaklaşan James Bond filmi için yeni bir trailer yayımlandı. Filmin içeriğini anlamak için traileri izleyebilirsiniz.

1343791565_skyfall.jpg

Sinema tarihinin en uzun soluklu aksiyon film serisi olan gizli ajan 007 James Bond'un nefes kesen macerası bu sefer İngiltere, Rusya ve Türkiye ekseninde Avrupa'yı merkezine alıyor.

Serinin 23. filmi olan Skyfall'da 2000'li yılların son Bond'u olarak Daniel Craig'i izlerken ünlü ajan, M'e karşı sadakat testinden geçiyor. Zira MI6 ciddi bir saldırıya uğrar ve Bond kişisel bedelleri ağır olsa da bu tehdidi bulup yok etmelidir.

Aşağıda filmin son fragmanını izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.