Kıvanç Tatlıtuğ'lu Netflix dizisi! Into the Night inceleme

1. sezonda güneşi geride bıraktıktan sonra, hayatta kalanlar şimdi sorunu çözmenin bir yolunu bulmalıdır.

Kıvanç Tatlıtuğ'lu Netflix dizisi! Into the Night inceleme

Netflix'in ilk Belçikalı orijinal dizisi “Into The Night” büyük bir başarıydı. Platformların ilk 10'una girdi ve heyecan arayan izleyicilerin dikkatini çekti.

Distopik gerilim dizisi, güneşten kaçınmak için umutsuzca batıya seyahat eden bir uçakta hayatta kalan bir grup insanın mücadelesini anlatıyor.

Birinci sezon, yaklaşan kıyametten kurtulanlar için yeni bir umut ışığıyla sona erdi. Netflix 2.sezon için tarih verdi. 8 Eylül’de yapımın 2. sezonu  yayınlanacak.

Peki yeni sezonda “Into The Night” için sırada ne var.

Kıvanç Tatlıtuğ'lu Netflix dizisi! Into the Night inceleme

Into The Night, Jacek Dukaj'ın Polonya bilim kurgu romanı The Old Axolotl'dan esinlenmiştir.2. sezon için romandan hala bol miktarda kaynak malzeme var. Birinci sezon, zamana karşı yarışmaya ve güneş ışığının getireceği kıyametten kaçınmaya çalışırken ticari bir uçuşta hayatta kalan farklı insanlarla tanıştırdı. İlk sezonun sonuna doğru hayatta kalanlar, güneşin ölümcül ışınlarından sığınabilecekleri sığınağa giden yolu buldular. Hayatta kalan iki grup sığınağa başarılı bir şekilde girdikten sonra iyi haberle karşılandılar. Komutan, Sylvie'ye güneşle ilgili sorunu çözmenin bir yolu olduğunu söyler. Artık hayatta kalanların 2. Sezonda Güneşle yüzleşme zamanı geldi.

Son sezon için Kıvanç Tatlıtuğ’un da diziye dahil olacağı çok konuşulmuştu. Yayınlanan fragmanda henüz kendisini göremesekde, dizide nasıl bir rol alacağını merakla bekliyoruz.

8 Eylül’de Netflix “Into The Night” için hazır.