Güncel

Kripto tokeni SafeMoon'un başkan yardımcısı projeden ayrıldı!

SafeMoon'un başkan yardımcısı projeden ayrıldı! Duyurusu, SafeMoon'a, yöneticilerine ve Kaliforniya'daki ABD Bölge Mahkemesinde ünlü destekçilerine karşı açılan  bir menkul kıymetler toplu davasının başlatılmasından sonra geldi.

Kripto tokeni SafeMoon'un başkan yardımcısı projeden ayrıldı!

Yakın zamana kadar Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerinde bir altcoin projesi olan SafeMoon'da Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Charles Karony, görevinden ayrılmaya karar verdi.

Kripto tokeni SafeMoon'un başkan yardımcısı projeden ayrıldı!

SafeMoon'da Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Charles Karony, görevinden ayrılmaya karar verdi. Bay Karony, kararını 8 Mart'ta üniversite eğitimini tamamlama isteğini öne sürerek bir tweet ile duyurdu.

Bir dizi takip tweetinde Bay Karony, SafeMoon'daki ekibe ve SafeMoonArmy olarak bilinen tüm token topluluğuna teşekkür etti, başarılarını övdü ve "SafeMoon'un parlak geleceğine bağlı kalmaya" söz verdi. 

Batan bir altcoin'den ayrılmak mı?

Bay Karony'nin istifası haberi, finans analizleri ile bilinen Finbold'un analistlerin yatırımcıları SafeMoon'un yaratıcılarının başlangıçta fiyatı fırlayacak merkezi olmayan bir finans (DeFi) tokeni olarak lanse etmesine rağmen potansiyel olarak bir boş pompa parası olduğu konusunda uyarmasından 10 ay sonra geldi.

Altcoin, 4 Ocak 2022'de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0032 $'a ulaştıktan sonra genel olarak aşağı yönde ilerleyerek son derece volatil olduğunu kanıtladı.

Biz bu içeriği hazırlarken, SafeMoon, CoinMarketCap verilerine göre 0,001664 dolardan işlem gördüğü yedi gün öncesine göre %21 düşüşle 0,00104 dolardan işlem görüyordu. Tokenin şu anki fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %207.69'luk bir düşüşe sahip.

Twitter'daki bir yorumcunun belirttiği gibi, Karony'nin duyurusu, SafeMoon'a, yöneticilerine ve Kaliforniya'daki ABD Bölge Mahkemesinde ünlü destekçilerine karşı açılan  bir menkul kıymetler toplu davasının başlatılmasından sonra geldi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.