Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını tahmin etti

%77 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını belirledi

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını tahmin etti

Meme kripto para birimi Shiba Inu ( SHIB ), son zamanlarda Bitcoin ( BTC ) gibi varlıklardan daha iyi performans gösteren önemli kazançlar elde etti. Genel piyasa rallisinin soğumaya başlamasıyla birlikte, token kazançları yönetebilirse veya genel duyarlılık tarafından baskılanacaksa, SHIB'nin sonraki yörüngesi bir odak alanıdır.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını tahmin etti

Etkileyici kazanımlara rağmen CoinMarketCap izleme platformundaki kripto topluluğu, Shiba Inu'nun önümüzdeki günlerde muhtemelen düşüşle karşılaşacağını tahmin ediyor. Finbold tarafından 6 Şubat'ta elde edilen verilere göre, fiyat tahmini özelliğinden yararlanan 1.465 topluluk üyesinin verdiği oylar, SHIB'nin bu ayın son gününde muhtemelen ortalama 0,00001157 $'dan işlem göreceğini gösteriyor.

Fiyat tahmini, SHIB'in yayınlandığı tarihteki fiyatından yaklaşık %20'lik bir düşüşü temsil ediyor. Tersine, PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmasına göre SHIB, 14 Şubat 2023'te muhtemelen 0,000011 dolardan işlem görecek.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını tahmin etti - Resim : 1

SHIB sosyal ortalama fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Aynı zamanda, topluluk SHIB'in fiyatını tahmin ederken altıncı ayın ortalama doğruluk oranını yaklaşık %77 olarak hesaplıyor. Ocak 2023 itibarıyla topluluk, yaklaşık %90'lık bir doğruluk oranı kaydetti.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını tahmin etti - Resim : 2

SHIB sosyal tahmin doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB'in toparlanma potansiyeli

Topluluk fiyat tahminlerinin yanı sıra teknik analiz, SHIB'nin olası bir fiyat kırılması için sırada olabileceğini gösteriyor. Finbold tarafından bildirildiği üzere, kripto ticaret uzmanı Ali Martinez, mem kripto para biriminin, varlığı 0,017 $ seviyesini hedefleyecek şekilde konumlandıran bir boğa flaması patlaması için hazırlandığını öne sürdü.

SHIB'in fiyat artışı kısmen genel piyasa ivmesine bağlı olsa da, varlık artan ağ faaliyetinden destek alıyor. Özellikle, yakında çıkacak olan ve Shibarium olarak adlandırılan 2. katman ölçekleme çözümünün ağ ve fiyat artışını teşvik etmesi bekleniyor.

Ayrıca Shiba Inu, SHIB'nin arzını azaltmayı ve sonuç olarak fiyatı etkilemeyi amaçlayan girişimle yanan cepheden artan aktiviteye tanık oluyor. Bu satırda SHIB geliştiricileri, Shibarium ağındaki her işlemin tokenin yanmasına neden olacağını duyurdu.

Shiba Inu fiyat analizi

Basın zamanında, Shiba Inu, son yedi gün içinde %25'in üzerinde kazançları temsil eden 0,00001459 $'dan işlem görüyordu.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını tahmin etti - Resim : 3

SHIB yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Genel olarak, Shiba Inu, pazar rallisinin soğuduğu düşünülürse, bir fiyat rallisi için kritik bir itici güç olarak ağ yükseltmelerinden olası bir katalizör arayacak. 

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.