Güncel

Kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için XRP fiyatını tahmin etti!

%84 tarihsel doğruluğa sahip kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için XRP fiyatını belirliyor.

Kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için XRP fiyatını tahmin etti!

Piyasa değeri açısından altıncı sıradaki kripto para birimi olan Ripple (XRP), blockchain şirketi Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yasal bir savaş yürütürken çalkantılı zamanlar yaşıyor.

 Dijital varlığın mevcut durumuyla ilgili son gelişmeler göz önüne alındığında, CoinMarketCap'teki kripto para birimi topluluğu, XRP'nin Mart ayı sonuna kadar 0,83 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor.

Kripto topluluğu, 31 Mart 2022 için XRP fiyatını tahmin etti!

Belirlenen fiyat, bu içeriği hazırladığımız sıralarda 0,75 ABD dolar değerinde mevcut fiyatından %10,82 veya 0,08 ABD doları artışını temsil ediyor. Toplamda, fiyat tahmini, 15 Mart itibariyle CoinMarketCap topluluğunun yaklaşık 3.710 üyesinin oylarını içeriyor.

Kripto topluluğunun XRP fiyat projeksiyonu. Kaynak: CoinMarketCap

Kripto topluluğunun şu anda XRP fiyat tahminlerinde %84,26 tarihsel doğruluğa sahip olması ise oldukça önemli ve dikkat çekici.

Kripto topluluğunun XRP fiyat tahmini tarihsel doğruluk oranı. Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap verilerine göre, bu içeriği hazırladığımızın yedi gün öncesinde fiyat 0.73$'dan mevcut fiyatı olan 0.75$'a yükselerek %2.74 artmıştı. Bu içeriği hazırladığımız zamanlarda XRP'nin toplam piyasa değeri, bir hafta önce sahip olduğu 34.76 milyar$'dan %3.95'lik bir artışla 36.19 milyar$'ın üzerindeydi.

Yedi günlük XRP fiyatı. Kaynak: CoinMarketCap

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.