Kripto topluluğundan Cardano için Ağustos sonu tahmini!

Cardano Ağustos sonunda 1 dolara ulaşabilir mi? Kripto topluluğu ne diyor?

Kripto topluluğundan Cardano için Ağustos sonu tahmini!

Cardano'nun ( ADA ) fiyatı, genel kripto para piyasası duyarlılığına paralel olarak dalgalanmaya devam ederken, yatırımcılar en iyi fiyat değerini belirlemek için varlığı değerlendiriyor.

Kripto topluluğundan Cardano için Ağustos sonu tahmini!

CoinMarketCap'teki topluluk, kullanıcıların dijital varlıkların gelecekteki fiyatları hakkında spekülasyon yapmalarını sağlayan 'Fiyat Tahmini' özelliğini kullanarak ADA tokeninin 31 Ağustos 2022'ye kadar ortalama 0,7311 $ fiyatla işlem göreceğini tahmin ediyor.

Topluluk oyları, merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeninin fiyatının, yayınlandığı tarihteki mevcut değerinden Ağustos ayı sonuna kadar %56.20 veya diğer bir deyişle 0.263 dolar artacağını tahmin ediyor.

Kripto topluluğundan Cardano için Ağustos sonu tahmini! - Resim : 1

Kripto topluluğu Cardano fiyat tahmini 31 Ağustos. Kaynak: CoinMarketCap

Basın saatine kadar, 14.192 CoinMarketCap üyesi ortalama tahmine ulaşmak için oy kullanmıştı. 

Eylül için tahminlere gelince, topluluk fiyatın biraz daha düşük olmasını, 8.965 kullanıcı oyu ile ortalama 0.7078 $ olmasını bekliyor.

Cardano fiyat analizi

Cardano 2022'nin başından bu yana, Ocak ayında yılın en yüksek seviyesi olan 1.60$'dan mevcut fiyatına düşerek aşağı yönlü bir seyir izledi. Birkaç geçici artış kaydedilmesine rağmen, genel eğilim düşüş eğilimini koruyor.

ADA'nın mevcut fiyatı, çizelgeler ve istatistikler tarafından gösterildiği gibi, gün içinde %0,48 ve önceki hafta boyunca %10,19 düşüşle 0,468 $ seviyesinde işlem görüyor.

Kripto topluluğundan Cardano için Ağustos sonu tahmini! - Resim : 2

Cardano 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.