Güncel

Kripto uzmanları BTC, ETH, DOGE, LTC, XRP, SOL için fiyat seviyeleri belirledi!

15 kripto uzmanı Nisan ortası için önemli fiyat seviyeleri belirledi: BTC, ETH, DOGE, LTC, XRP, SOL!

Kripto uzmanları BTC, ETH, DOGE, LTC, XRP, SOL için fiyat seviyeleri belirledi!

Kripto para piyasası kapitalizasyonu 2 trilyon doların üzerine çıkmayı başarırken, bu pozisyonu mücadele etmeden korumasa da, uzmanlar altı büyük dijital varlığın yakın gelecekteki fiyat hareketleri hakkında tahminlerde bulundular.

Kripto uzmanları BTC, ETH, DOGE, LTC, XRP, SOL için fiyat seviyeleri belirledi!

Analitik firması Finder'daki 15 uzmanın yer aldığı kripto para birimi tahmin paneli, altı büyük varlığın son faaliyetlerini analiz etti ve organizasyon tarafından 7 Nisan'da paylaşıldığı üzere , 18 Nisan haftası boyunca hareketlerine ağırlık verdi.

Uzmanların altı büyük kripto para birimi hakkındaki görüşleri. Kaynak: Finder.com.au

Özellikle, uzmanların genel olarak bu hafta için tahminleri, birçok kişi mevcut düşük fiyatları bir pazarlık olarak gördüğü ve satın almanın satmaktan daha muhtemel olduğu için, önceki hafta 'nötr' olandan 'biraz yükselişe' döndü.

Genel yükseliş hissi

Uzmanların görüşlerine göre, Bitcoin (BTC) bu hafta 'çok yükseliş' olacak, önceki hafta 'yükseliş' olduğunda daha olumlu bir duygu. Akıllarını, Bitcoin'in 48.000 $ seviyesinden geri çekilmesine dayandırıyorlar ve bu, AB parlamentosunun kripto işlemlerinde gizliliği bozan kuralları geçirmesiyle aynı zamana denk geliyor.

Uzmanlar, Ethereum'un (ETH) 'boğa' olacağına inanıyor, oysa önceki hafta 'hafif yükseliş' oldu. Bu, varlığın 3.500$ seviyesinden sıçramasına ve ardından 3.200$'lık güçlü bir destek bölgesine geri çekilmesine dayanıyor. Panel, varlığın yeni zirvelere giden yolu açmak için 3.500 doları aşması gerektiğine inanıyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.