MIUI Galeri uygulaması yeni özelliklerle birlikte güncellendi!

Xiaomi akıllı telefonlarında yer alan, fotoğraf ve videolarımızı görebildiğimiz Galeri uygulaması bazı önemli özelliklere kavuşmaya devam ediyor.

MIUI Galeri uygulaması yeni özelliklerle birlikte güncellendi!

Xiaomi, Galeri uygulamasını tekrar yeni özelliklerle birlikte güncelledi. Bu sefer firma, Galeri uygulamasına yeni bir kaydırıcı ekledi. Bu sayede belirli bir fotoğrafı veya videoyu bulmamız daha da kolaylaşacak.

Galeri uygulaması V3.0.0.2 yapı numaralı bu yeni güncellemede, yeni bir izinler sayfasını da eklenmiş oldu. Bu sayfa, albümleri senkronize etmek, düzenlemek ve yönetmek için gereken bazı izinlere yönelik oluyor.

MIUI Galerisi'ne iki önemli yenilik geldi

MIUI Galeri uygulaması yeni özelliklerle birlikte güncellendi! - Resim : 1

Ayrıntılı olarak MIUI Galeri uygulaması, bize tüm yıllara ait fotoğraflarla birlikte kronolojik bir çubuk gösterebilen yeni bir kaydırıcı özelliğini alıyor. Bu şekilde, belirli bir albümde gezinirken, aramayı kolaylaştırmak için tarihsel şekilde bir gösterge gösterilecek.

Resmi MIUIes Telegram linkinde görebileceğimiz üzere, MIUI ekibi bize yeni kaydırıcının çalışmasıyla alakalı küçük bir video sunuyor, bu büyük albümlere sahip kullanıcılar için şüphesiz aramayı daha da kolaylaştıracak faydalı bir özellik.

Bu özellik şu anda Alfa aşamasında bir güncelleme ile beraber sunuluyor. Bu nedenle bu yeniliğin MIUI 13 ile birlikte sunulma ihtimalide var. Ancak bazı APK sitelerinde gereken yapı numaralı sürümü bulup deneyebilme imkanınız olabilir. Tabiki bu APK sürümlerinde Çin için olan APK'lar yer aldığı için Galeri uygulamanızın ismi ve dili değişebilir.

Xiaomi global ve Çin ROM'larındaki farklılıklardan ötürü çok tepki çekiyor. Umarız bu farklılık yakın zamanda kalkar ve tek bir çeşit ROM ile eşitçe bir sürüm piyasaya sürülebilir.