Güncel

Müjde. Cep telefonu abonelerine 1 GB hediye!

GSM operatörleri Ramazan ayında cep telefonu abonelerine 1 GB ücretsiz internet hediye ediyor.

Müjde. Cep telefonu abonelerine 1 GB hediye!

Konuyla ilgili açıklama Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu tarafından yapıldı. Buna göre koronavirüs (Covid-19) yüzünden evlerde kalanlar için yeni bir önlem alındı. Daha önce EBA kullananlar için operatörler tarafından 8 GB ücretsiz internet tanımlaması yapılmıştı. Şimdi de tüm abonelere ücretsiz 1 GB data paketi tanımlanacak.

Müjde. Cep telefonu abonelerine 1 GB hediye!

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom mobil aboneleri Ramazan ayına özel 1 GB ücretsiz data paketlerini kullanabilecekler.

Yaptığımız kontrollerde şimdilik bu paketin tanımlanmadığını da gördük. Muhtemelen önümüzdeki günlerde bu tarz bir tanımlama yapılacak ve aboneler ücretsiz internetlerini kullanacaklardır.

Peki siz bu desteği nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
İsa Karakaya
Benim için 1 gicabayt önemli değil ama sanki 1 gicabayt insanla dalga geçercesine gönderiliyor. 1 gicabayt kime yeter. Benim evim de wifi var, benim için o yüzden sıkıntı değil ama en az 3 gicabayt gönderseler insan tüktokta harcar biraz.
Cevapla
Selahattin
Bence insanca bir iş hayır yapıyorlarsa 1 gb komik bence 5 gb olabilirdi müşteri olmazsa şirketler bir hiç veli nimetlerine haksızlık biz birlikte türkiye oluruz maddi açıdan internet kullanmayan çok aile var denesinler birşey kaybetmezler
Cevapla
Gürsel
1 gb verip arkadan ücret alırlar bunlar istemiyorum kalsın
Cevapla
10.Köy
Sizin yapacağınız şakanın ben...;)
Cevapla
Legend
1 gb amk kan emici operatörleri 1gb ne lan insanla dalga geçer gibi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.