Güncel

Netflix 2 TL’lik haftalık paketini test ediyor

Türkiye’de çok büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran Netflix platformu kullanıcılarına sunacağı 2 TL'lik haftalık paketini test ediyor.

Netflix 2 TL’lik haftalık paketini test ediyor

Son zamanlarda gittikçe daha fazla insan tarafından tercih edilerek televizyonların yerini alan ve birçok farklı üyelik seçenekleri sunan Netflix, sunacağı yeni haftalık paketinin ödeme şeklini test edildiği öğrenildi.

Netflix 2 TL’lik haftalık paketini test ediyor

Kullanıcılarına sunduğu avantajlı üyelik seçeneklerinin yanı sıra yayınladığı orijinal diziler ve filmler ile insanları adeta kendine bağımlı hale getiren Netflix, ödeme planlarında da oldukça avantajlı seçenekler sunuyor.

Üzerinde çalıştığı yeni üyelik paketi olan haftalık paketinde ise farklı bir ödeme seçeneği üzerinde çalıştığı öğrenilen Netflix’in kullanıcılara yönelik sunduğu ödeme planında radikal bir değişiklik yaparak farklı bir yöntem izleyeceği belirtiliyor. Mevcut olarak kullanıcılara şuan sunduğu aylık ödeme sistemini değiştirerek bu sistemi haftalık ödeme sistemine dönüştürmek için çalışmalar yapan platform, üyelik ücretlerinin de aynı oranda bölünebileceği bir sistem üzerinde çalışıyor.

Elde edilen bilgilere göre Netflix, bu sistemi şu anda Hindistan'da test ediyor. Bu yeni paket kısa süre önce Türkiye'de kullanıma sunulan mobil paket benzeri özelliklere sahip olacak. Eğer bu üyelik ve ödeme sistemi Türkiye’de de hayata geçerse kullanıcılar Netflix’in sekiz lira civarında olan ve geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan mobil paket benzeri abonelik için her hafta iki lira ödeme yapacaklar.

Bu sisteme en çok onlar sevinecek

Şu an test aşamasında olan bu yeni üyelik ve ödeme sisteminin hayata geçmesi özellikle bu platformu kısa süreliğine kullanmak ve aboneliklerini hemen sonlandırmak isteyen kullanıcıları çok sevindireceğe benziyor. Bu yeni sistemin diğer ülkelerdeki kullanıcılara ne zaman sunulacağı tam olarak bilinmiyor.

Yorumlar
yorik
hayır ya bedava izliyoruz işte ne diye haftalık yapıyorsunuz :D
Cevapla
Doktor1
Güzel bir haber. Gelirse buraya haberdar edin. Ve bakalım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.