Güncel

Nokia'nın Türkiye ofisi açıldı! Bir devir yeniden mi başlıyor?

Nokia'nın Türkiye ofisi 14 Eylül Çarşamba günü İstanbul Ataşehir'de açıldı.

Nokia'nın Türkiye ofisi açıldı! Bir devir yeniden mi başlıyor?

Bir dönem Nokia denildiğinde akıllara doğrudan telefonlar geliyor olsa da, 1865 yılında Finlandiya’da kurulan çokuluslu bilgi teknolojileri şirketi, günümüzde faaliyetlerine telekomünikasyon şirketi olarak devam ediyor.  Nokia Türkiye ofisi 14 Eylül Çarşamba günü Ataşehir’de açıldı.

5G teknolojisi öne çıkıyor

Nokia odak noktasında 5G teknolojisi yer alıyor. Ülkemizde 5G teknolojisine geçiş için hazırlıklar devam ediyor. Altyapının en önemli donanımı olan baz istasyonları konusunda Nokia ve yerli firmalar arasında bir iş birliği hazırlığı olduğunu daha önce sizlere duyurmuştuk.

Nokia Türkiye büyük önem taşıyor

Nokia Türkiye ofisinin sağlayacağı katkılara geçmeden önce önemli bir detayı hatırlatmak isteriz. Şu anda piyasada olan Nokia telefonların, Türkiye ofisini açacak olan Nokia ile bağlantısı yok. 2016 yılında şirketin isim hakkını alan HMD Global o günden bu yana yüz milyonlarca adet telefon satışı gerçekleştirdi.

Yorumlar
Musa
Nokia'nın geri dönmesi muhteşem olur çok güzel bir markaydı Efsane bir markaydı benim gözümde dünyanın birincisi markasıydı inşallah Eski haline geri döner hadi hayırlısı
Cevapla
Ramazan
Nokia Sony HTC blecberry bunlar sağlam ve güvenilir markalar
Cevapla
Ahmet
Keşke kendi milli markalarımız olsa genelde nokiyanın pazara girmesi ürünçeşitliliğini artırır bir zamanların vazgeçilmez markasıydı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.