Güncel

Muhlis Şanlıer: Normal bir kadın UBER'e binmez!

Taksiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Muhlis Şanlıer'in UBER açıklaması kadınların tepkisini çekti.

Muhlis Şanlıer: Normal bir kadın UBER'e binmez!

Artık UBER ve taksicilerin arasındaki gerginlik günümüzün klasiklerinden biri haline gelmeye başladı diyebiliriz. Ancak bu kademeye kadar ulaşacağını artık emin olun medya dünyası bile beklemiyordu. Geçtiğimiz günlerde Fox TV ekranlarına konuşan Taksiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Muhlis Şanlıer, yaptığı açıklama ile kadınların tepkisini çekti. 

'UBER'e normal bir bayan biner mi ya?' şeklinde bir açıklamada bulunan Taksiciler Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Muhlis Şanlıer, bu tartışmanın büyümesinin ardından özür diledi. Açıklamalarının yanlış anlaşıldığını ve söylediklerinden ötürü pişman olduğunu söyleyen Şanlıer:

"Çok yanlış bir cümle kullandım. Amacım kadınları incitmek değildi. Evde eşim bile büyük tepki gösterdi. 'Böyle bir açıklamayı nasıl yaparsın' dedi. Ben, UBER araçlarında resmi bir taksi logosu olmadığı için bunu söyledim. Kötü hiçbir niyetim yoktu. Ancak yanlış cümle kurdum. Bütün kadınlardan özür dilerim." dedi.

Bu çekişme ne zaman son bulur bilemeyiz ancak her iki tarafında bazı konularda biraz dikkatli olması gerektiğini düşünüyoruz. O konuşma anlarına yukarıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Ramazan
Ne tür bir yaratık bu herif
Cevapla
Borem
Zihniyeti bozuk yobaz kafalı trafikte sağa sola korna çalan küfür eden kısa mesafe gitmeyen biraz saf bir vatandaş buldumu kazıklayan bir psikopatın arabasına binilir ama ubere binilmez öylemi.? (Dürüst efendi taksicilerde var tabi onlara lafım yok)
Cevapla
Çılgın Uber Şöfòrü
Kıvır muhlisssss kıvırrrrr hızına yetişemiyor medya 😁
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.