Güncel

'Oğlum Bak Git' film oluyor!

Oğlum Bak Git filminin sürprizini kim bozdu?


Youtube'da tıklanma rekorları kırarak fenomen haline gelen 'Oğlum bak git' videosu neredeyse herkesin gözdesi olmuştu. Yapımcılar bu popülerliği değerlendiriyor ve'Oğlum bak git' film oluyor.

Son günlerde sanal alemde tıklanma rekoru kıran 'Oğlum Bak Git' videosu başarılı işlerinde ortaya çıkmasına zemin hazırlamıştı. Yapımcılar tarafından film olarak değerlendirilen bu durum sürpriz olacaktı ancak sürpriz bozuldu.

1343909555_yavuzseckinoglumbakgit366304966214.jpg

Senaryosunu Şeyda Delibaş, yönetmenliğini ise Haydar Işık'ın yapacağı 'Oğlum bak git' filminin baş rol oyuncusu Yavuz Seçkin, dayanamayıp filmin afişini Facebook'a yükleyince sürpriz bozuldu. Ortaya çıkan filmin oldukça komik olacağını düşünen izleyicileri bu konuda haklı çıktı.

Yavuz Seçkin, herkesten sır gibi saklanan ilk filminin sürprizini bozdu. İnternete yüklenen ve ana haberlere bile konu olan "Oğlum bak git" videosundan yola çıkılarak aynı adla çekilen filmin tanıtımını bekleyemeyen komedyen, afişi Facebook'a yükleme hatasına düşerek sürprizi bozdu.

Bir hafta sonra tanıtımı yapılacak film "Oğlum bak git"te Yavuz Seçkin'in yanı sıra Arzu Yanardağ, Çetin Altay, Selahattin Taşdöğen, Orhan Aydın ve Sibel Gökçe rol alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.