Güncel

Redmi Note 8 beklenen güncellemeyi sonunda alıyor!

Xiaomi'nin Türkiye'de en çok tutulan modeli sonunda beklenen güncellemeye kavuşuyor.

Redmi Note 8 beklenen güncellemeyi sonunda alıyor!

Xiaomi, MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesini ülkemizde çok popüler olan bir modele daha veriyor. Global kullanıcılar için yayınlanan güncelleme detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Bu güncellemenin daha sonra bütün bölgeler için yayınlanması bekleniyor.

Redmi Note 8 için en son güncelleme, yapı sürümü V12.5.1.0 RCOMIXM ile birlikte geliyor. Değişiklik günlüğünde sistem performansının yanı sıra sistem güvenliğini ve kararlılık geliştirmesini optimize ediyor.

Ancak MIUI 12.5 Enhanced'in tüm değişiklikleri bununla sınırlı değil. Güncelleme ayrıca Odaklanmış Algoritmalar, Sıvı Depolama, Atomize Bellek ve Akıllı Denge gibi dört optimizasyonu da getiriyor.

Redmi Note 8 beklenen güncellemeyi sonunda alıyor! - Resim : 1

Birçok gizlilik ve güvenlikle ilgili sorunu gideren güncelleme ayrıca önceki MIUI 12.5 yapısında bulunan kötü sistem performansını da iyileştiriyor.

Redmi Note 8 güncelleniyor

Redmi Note 8 Global kullanıcısıysanız, en son güncelleme hakkında bir bildirim alabilirsiniz. Henüz bildirim gelmediyse, Ayarlar » Yazılım güncellemesine gidip deneyebilirsiniz.

Ayrıca, aşağıdaki bağlantıdan orjinal ROM'ları indirip telefonunuza kurabilirsiniz.

Bunun için Telefon Hakkında > MIUI Sürümüne geliştirici oluncaya kadar tıklamanız gerekiyor. Daha sonra güncellemeleri denetle yerindeki 3 noktaya basıp indirdiğiniz uygun kurulum dosyasını seçmeniz yeterli.

Redmi Note 8 (Küresel) – İndirme Bağlantısı

Redmi Note 8 MIUI 12.5 Enhanced Edition Değişiklik Günlüğü:

[Diğer]

Optimize edilmiş sistem performansı.

İyileştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı.

MIUI 13 öncesi gelen bu güncelleştirmeleri nasıl buluyorsunuz. Yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
ŞAHİN
redmi note 8 ,,, 12.5.1. güncellemesi ile telefonun hızı düştü ve şarjı hızlı bitiriyor. bu yeni güncellemeyi mümkünse yüklemeyin. Cihaza reset atmışım sanki
Cevapla
Fethi
Şarj süresi çok kısaldı yani internet tüm gün boyunca açık halde iken 20 saat civarında gidiyordu ama bu 12.5.1 enhanced sürümü ile pil harcaması fazlalaştı bazı cihaz ve ek uygulamalar sorun teşkil etmektedir
Cevapla
9a
9a ya ne zaman gelir
Cevapla
Güneş
Benim yurt dışı redmi note 8 e orjinal rom u yüklersem imei gider mi
Cevapla
Celo
Gitse bile tekrar yüklersin sıkıntı olmaz isdedigin romu yükleyebilirsin bende redmi not 8 pro var redmi not 10 pro romunu yükledim telefon uçuşa geçti
Fuad
Bende hata veriyor beta kullanıcısı olman gerek falan diyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.