Güncel

Redmi'nin çok satılan modeli beklenen güncellemeyi alıyor!

Redmi'nin sevilen modelleri bir bir güncellenmeye devam ediyor. Firmanın en son güncellemelerini bazı modellerin global olarak yakında alması bekleniyor. Bu modelin kodlarında görünen bilgilere göre telefon yakın zamanda güncellenecek. İşte detaylar.

Redmi'nin çok satılan modeli beklenen güncellemeyi alıyor!

MIUI 13 güncellemesi, çeşitli pazarlarda bazı cihazlar için yayınlanıyor. Bu cihazlardan birisi de Redmi Note 10S olacak. Xiaomi'nin son güncellemesi artık cihazlar için yayınlanmaya başlamış olabilir ancak birçok kullanıcı henüz dünya çapında bu güncellemeleri henüz edinemedi. Xiaomi'nin birkaç hafta sonra aşamalı olarak Global sürümler için Redmi Note 10S'i güncellemesi bekleniyor.

MIUI 13 sürümünün Redmi Note 10S için ilk sürümü beraberinde birçok sorunu da getiriyor. Bu nedenle, V13.0.2.0 SKLMIXM donanım yazılımı sürümüne sahip Redmi Note 10S MIUI 13 güncellemesine şu anda yalnızca Mi Pilotlar erişebiliyor.

Redmi Note 10S Global model güncelleniyor

En son gelen bilgilere göre bazı sorunların giderildiği, V13.0.6.0 SKLMIXM yapı numarasına sahip Redmi Note 10S adına yeni bir MIUI 13 sürümü tanımlanıyor ve yakında zamanda kullanıcılara sunulması bekleniyor. Redmi Note 10S, kutudan MIUI 12.5 tabanlı Google Android 11 ile çıkmıştı. Cihaz şu ana kadar herhangi bir büyük Android veya MIUI güncellemesi almadı, MIUI 13, cihaz için ilk büyük MIUI güncellemesi olmuş olacak.

Redmi Note 10S beklenen güncellemeye kavuşuyor!

Redmi Note 10S'in MIUI 13 yapısı ilk olarak pilot test kullanıcıları için sunulacak, kullanıcılar cihazda herhangi bir sorunla karşılaşmazlarsa daha sonra dünya çapında Global olarak dağıtıma gönderilecek. MIUI 13 güncellemesi, sistem uygulamaları için %20–26 “akışkanlık” sağlıyor ve ayrıca üçüncü taraf uygulamalar için de %15–52 oranında “akıcılık” arttırıyor.

Yorumlar
Adadad
Redmi 9 ne zaman gelir?
Cevapla
Ayşegül Kutlu şo
Redmi note 9 sim ne zaman alscsk
Cevapla
Cihan ali
Resmi 9c ne zaman gelir
Cevapla
AKBER
REDMİ NOTE 8 NEZAMAN GELİR
Cevapla
Emil
Redmi note 8 mi kaldı malmısın
Hamdi
Redmi not 8 pro nezamn gelir güncelleme
Cevapla
Xaomi
Agustos ayi sonu
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.