Resmi Xiaomi sitesiyle telefonunuz için yayınlanan en son güncellemeleri görebilirsiniz!

Xiaomi cihazlarınız için resmi güncellemelerin hangileri olduğunu ortaya çıkaran bir haber ile karşınızdayız. Xiaomi'nin sunduğu hizmet sayesinde tüm güncelleme detaylarına ulaşabilirsiniz.

Resmi Xiaomi sitesiyle telefonunuz için yayınlanan en son güncellemeleri görebilirsiniz!

Eğer Xiaomi, Redmi veya POCO akıllı telefonlardan birisini kullanıyorsanız, Çinli teknoloji devinin sunduğu hizmet sayesinde en son çıkan güncellemeleri görebilirsiniz. Site bu sayede eğer resmi kararlı ROM'ü yüklemek isterseniz indirmemize de izin veriyor.

Xiaomi güncellemelerini resmi olarak kontrol edebilirsiniz

Xiaomi'nin sahip olduğu cep telefonu ailesi o kadar geniştir ki, MIUI 13 veya MIUI 14 olsun, hangilerinin güncellendiğini veya hangilerinin MIUI'nin en son sürümüne güncellenmediğini bilmek bazen zor olabiliyor. Ancak resmi Xiaomi web sitesi ve Xiaomi Topluluğu burada devreye giriyor.

Xiaomi güncellemelerini resmi olarak öğrenebileceğiniz site!

Xiaomi, Redmi veya POCO için mevcut en son MIUI sürümünü nasıl öğrenebilirim?

Xiaomi, Redmi veya POCO modelleri için en son yayınlanan MIUI sürümünün hangisi olduğunu bulmak resmi site sayesinde son derece basit. Bunu yapmak için tek yapmamız gereken Xiaomi Topluluğu'nun bu bağlantıda yer alan bölümüne girmek ve ardından modelinizi aramak.

Söz konusu modelinize tıkladıktan sonra, telefonunuzun kullandığı ROM'ü sol taraftan seçebilirsiniz. Hangi MIUI sürümüne sahip olduğunuzu bilmiyorsanız, Ayarlar> Telefon Hakkında kısmından öğrenebilirsiniz.

ROM türü seçildikten sonra, MIUI'nin en son sürümünü ve indirme bağlantısını en üstte görebilirsiniz. Örnek olarak, Global ROM için MIUI 14 (V14.0.2.0.TKFMIXM) sürümüne sahip olan Redmi Note 10 Pro'yu görebilirsiniz.