Güncel

SHIB fiyat analizi: Shiba Inu boğa flaması patlamasına yakın!

SHIB fiyat analizi: Shiba Inu boğa flaması patlamasının yakın olduğunu gösteriyor! Gelin bu iddia ile ilgili açıklamalara, yazımızın devamından, detaylı bir şekilde göz atalım.

SHIB fiyat analizi: Shiba Inu boğa flaması patlamasına yakın!

Shiba Inu'nun ( SHIB ) fiyatı, yılın başından bu yana %50'nin üzerinde bir artışla son günlerde yükseliş eğilimi gösteriyor. Gerçekten de teknik göstergeler, varlık önümüzdeki günlerde kilit pozisyonları tutmayı başarırsa olası bir fiyat artışının uzamasına işaret ediyor.

SHIB fiyat analizi: Shiba Inu boğa flaması patlamasına yakın!

SHIB'in olumlu kazanımları göz önüne alındığında, kripto ticareti uzmanı Ali Martinez, kripto para biriminin şu anda varlığı 0,017 $ seviyesini hedefleyecek şekilde konumlandıran bir boğa flaması patlaması için hazırlandığını öne sürdü.

"Shiba Inu bir boğa flamasından fırlıyor gibi görünüyor. Martinez, SHIB 0,011 doların üzerinde işlem yapmaya devam ederse, 0,017 dolara doğru koşabilir" dedi.

SHIB fiyat analizi: Shiba Inu boğa flaması patlamasına yakın! - Resim : 1

Shiba Inu fiyat tablosu analizi. Kaynak: TradingView

Bir yükseliş flama grafik modelinin, güçlü bir yukarı yönlü fiyat hareketinin yaklaşmakta olan bir devamını vurguladığını belirtmekte fayda var. Bir yükseliş göstergesi olarak kabul edilen model, yakınlaşan destek ve direnç hatları arasında duraklama ve konsolidasyon ile sonuçlanan kapsamlı bir yukarı hareketin ardından oluşur.

Shiba Inu fiyat analizi

Şu anda SHIB, genel kripto para birimi piyasasıyla uyumlu olan yükseliş momentumundan soğuma belirtileri göstermedi. Şu anda SHIB, son 24 saat içinde neredeyse %4 ralli yaparak 0,0000125 $'dan işlem görüyor. Haftalık grafikte meme simgesi %8'in üzerinde arttı.

SHIB fiyat analizi: Shiba Inu boğa flaması patlamasına yakın! - Resim : 2

Shiba Inu yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Martinez'in analizi ve varlığın mevcut fiyatı göz önüne alındığında, SHIB'nin mevcut kritik destek bölgesi 0,0000120 $ seviyesinde bulunuyor ve bu da olası bir düşüşe karşı bir tampon görevi görüyor. Varlık, 0,000013 $ seviyesindeki dirençle karşı karşıya.

Shiba Inu'nun temelleri

Gerçekten de, Shiba Inu'nun 0,017 $ fiyat seviyesine doğru toparlanma potansiyeli, ağ geliştirme faaliyetlerinin ve genel pazarın etkisinin şu anda belirteci desteklediği düşünüldüğünde geçerliliğini koruyor.

Örneğin, SHIB, yaklaşmakta olan Shibarium katman-2 çözümünü çevreleyen yutturmacadan büyük olasılıkla faydalanacaktır. Topluluk yükseltmenin kullanıma sunulmasını beklerken, Shiba Inu'nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama kısa süre önce ağ güncellemesinin olası yayınlanma olasılığını ima etti.

Aynı zamanda, SHIB, dijital varlığın ödemeler ve token yakmaya devam edilmesi gibi diğer kullanım durumlarında kullanılmasıyla ilgili olaylardaki artıştan faydalanabilir.

Bu arada, PricePredictions projesindeki makine öğrenimi algoritmasına dayalı diğer teknik göstergeler, şaka belirteci, 28 Şubat 2023'te 0,000012 $'da işlem yapmak için fiyat artışlarını tutmaya uygun.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.