Güncel

SHIB varlıklarınızı bir ayda neredeyse %60 artırabilirsiniz!

Uzun vadeli yatırımcılar, SHIB varlıklarını bir ayda neredeyse %60 oranında artırıyor!

SHIB varlıklarınızı bir ayda neredeyse %60 artırabilirsiniz!

Komisyonsuz yatırım platformu Robinhood, aylarca yalvardıktan sonra nihayet Shiba Inu'yu (SHIB) listelediğinden, en sonunda, tokenin uzun vadeli sahiplerinin iyimserliği işe yaramış gibi görünüyor. Öyle ki; sadece 30 günde % 57,11'e varan bir kar geliri söz konusu.

SHIB varlıklarınızı bir ayda neredeyse %60 artırabilirsiniz!

Gerçekten de, IntoTheBlock'un tweetlediği bir grafik kripto araştırma platformuna göre, SHIB yatırımcıları son birkaç hafta boyunca arzlarını sabırla biriktiriyor, jetonu bir yıldan fazla bir süredir elinde tutanlar bakiyelerini sadece 30 günde % 57,11'e kadar büyütüyorlar.

Kaynak: IntoTheBlock

Tweet'e göre, 'Hodlers' olarak adlandırılan bu uzun vadeli SHIB sahipleri, şu anda meme köpeği tokeninin tüm arzının %2.82'sine sahipler. 

"Hodlers" ile karşılaştırıldığında, "kruvazörler" olarak adlandırılanlar veya jetonu bir ila 12 ay arasında tutan yatırımcılar arzlarını %0,51 oranında artırırken, "tüccarların" veya bir aydan daha kısa bir süre elinde tutanların SHIB arzı 33,84 azaldı.

Robinhood listesinin ardından başarı

Robinhood, Shiba Inu'yu Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Compound (COMP) ile birlikte listeledikten sonra, çekiliş bağlantısını retweetleyen 10.000 kullanıcıya 100.000 $ değerinde SHIB verdiğini de duyurdu.

Sadece on dört gün önce SHIB, jetona olan talep azaldığı için iki hafta içinde 60.000'den fazla sahibini kaybetmişti. Bununla birlikte, en son duyuru, meme belirteci için bir duyarlılık değişikliğine neden olmuş gibi görünüyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.