Güncel

Silikonlarına LED ışığı taktırdı! Daha neler göreceğiz?

Teknoloji geliştikçe ilginç olaylar da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu sefer de silikonlarına LED ışığı taktırmak moda oldu. İşte tüm detaylar.

Silikonlarına LED ışığı taktırdı! Daha neler göreceğiz?

Sosyal medyada gün geçtikçe daha ilginç olaylarla karşı karşıya geliyoruz. Bu ilginç olaylara şimdi bir yenisi daha eklendi. Silikonlarına LED ışığı taktıran bir kadın yeni bir moda akımı başlattı. 

Teknolojinin gelişmesi insanlara da benzersiz imkanlar sunuyor. Ancak bu imkanlar bazen şaşırtıcı noktalara kadar taşınıyor. Bunun benzeri bir olay da Francesca Morgese isimli bir kadın tarafından gerçekleştirildi. Silikonlarına LED ışığı taktıran kadın kısa sürede sosyal medyada gündem haline geldi.

Silikonlarına LED ışığı taktırdı! Daha neler göreceğiz?

Morgese isimli genç kadının bu işlemi yaptırmasının ardından silikonlara LED taktırmak moda haline geldi. Bazı insanlar "Neden olmasın?" şeklinde düşünürken bazıları da yapılan işlem bir anlam yüklemekte zorlanıyor.

Göğüs implantı işlemini yeni bir boyuta taşıyan doktor da bu işlemi yaptıran kadınla birlikte açıklamalarda bulundu. Öncelikli olarak sağlığı göz önünde bulundurduklarını iddia eden doktor bu işlemi yaptırmanın bir sakıncası olmadığını söylüyor.

Ancak daha önce implant yaptırmış kadınlar ise sadece silikonun bile tek başına sağlık sorunlarına yol açabildiğini bu nedenle bir de LED ışığı eklemenin oldukça sakıncalı olduğunu dile getiriyor. Siz bu işlemle ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
hs
selektör yapar işte ne güzel :D
Cevapla
Mehmet donsuzGezer
Keşke başka yerine taktır saydı en azından gece yerine bulmakta zorluk çekilmez de
Cevapla
Mehmet
Keşke başka yarına taktır saydı en azından gece karanlıkta yerini bulmakta zorluk çekilmezdi
Cevapla
Yusuf
Farları cilayayimi
Cevapla
Nekioneki
Acilen arka versiyonu da yapılmalı. Dörtlüleri yakmış deriz. Gece yol kenarındaki el sallayan sellektörcüler deriz. Daha kolay olur bulması isteyen için. :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.