Güncel

Taahhütlü 8GB Taraftar Mobil Modem

Taraftarlar artık internette de coşuyor!


Kampanya Bilgisi

12 ay boyunca bu paketten yararlanmayı taahhüt eden abonelerimiz için aylık 8GB İnternet ve tuttuğu takımın renklerinde taraftar modem, 12 ay boyunca ayda sadece 39TL’ye!

Üstelik takımı her gol attığında 100MB internet hediye!

Ücretlendirme

İnternet miktarı Mobil Modem Avantaj Kontrat Süresi Aylık mobil modem
ve
internet paketi taksiti
13. aydan itibaren
internet paketi taksiti
8 GB Taraftar modem* Gole 100 MB** 12 ay 39 TL 49 TL

* Paket kapsamında abonelere verilecek modem cihazı, 7.2 Mbps'e kadar veri indirme ve 5.76 Mbps'e kadar veri yükleme hızını desteklemektedir. Şebekenin desteklediği hızlara bağlı olarak müşterinin veri indirme ve veri yükleme hızı, cihazın desteklediği maksimum hız erişimini geçmemek kaydıyla değişim gösterebilir.

**Müşterilerin tuttukları takım her gol attığında ücretsiz 100MB internet hatlarına yüklenecektir.

Detaylar

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • Müşteriler yeni bir faturalı abonelik sözleşmesi imzaladıktan sonra bu hizmete tahsisli yeni bir AVEA hattı alarak bu paketten faydalanabilir. Yeni hattın, belirlenen tarifeler üzerinden, 3G servisi ile açılması gerekmektedir. Pakete kayıt Avea Bayileri aracılığıyla yapılabilir.
  • Bu paketten tüm Bireysel ve Kurumsal Faturalı Fenercell, GSMobile, Kartalcell ve Trabzoncell Tarifelerine kayıtlı müşteriler yararlanabilir.
  • Paketten her fatura döneminde 1 defa yararlanılabilir.
  • Paket aktive edildikten sonra müşterinin paket ücretinin tamamı ilk faturasına yansıtılır ve müşteri bir fatura dönemi içerisinde paketteki kullanım hakkını doldurmazsa ilgili paket içerisindeki kalan kullanım hakları, yalnızca bir sonraki ayda kullanılmak üzere devreder, daha sonraki aylara devretmez.
  • Faturalı tarifelerden faturasız tarifelere yapılan geçişlerde paket iptal olur ve kalan internet hakları silinir.
  • Bu paket müşterinin tarifesine tanımlanabilecek diğer internet paketleri ile birlikte kullanılabilir.
  • Bu paket, sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalıdır ve sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilir.
  • Avea Jet Mobil Modem çalışmaz ise öncelikle, kullanım kılavuzundaki kurulum ve kullanım talimatlarını uyguladığınızdan emin olunuz. Eğer bağlantı sağlayamazsanız 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri'nden gerekli desteği alabilirsiniz.
  • Jet Mobil Modem'inizde SIM kiliti bulunuyorsa, cihazınızın SIM kilit kodunu IMEI numarası ile birlikte 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri'ni öğrenebilirsiniz.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.