Güncel

Teknolojioku'ya sorun editörlerimiz yanıtlasın #2

Teknolojioku editörleri sorduğunuz soruları yanıtlamaya devam ediyor. İşte sorularınızın yanıtlarını alacağınız videomuz ile ilgili detaylar.


İlkini geçen hafta hazırladığımız ve Teknolojioku editörleri her hafta sorduğunuz soruları yanıtlayacağı serimizin ikincisi ile karşınızdayız. Teknoloji ile ilgili ürün ve servislerle ilgili her türlü sorunuzu bize iletebilirsiniz.

Teknolojioku'ya sorun editörlerimiz yanıtlasın #2


Her hafta Pazartesi günü başlayacak olan soru süreci, Cuma günü sona erecek. Sorduğunuz soruların yanıtları ise o haftanın Pazar günü yayınlanacak olan videoda bulacaksınız.

30 Kasım Pazartesi günü saat 10:00'da başlayacak olan soru süreci 4 Aralık Cuma günü saat 17:00'da sona erecek. Bu haftanın sorularının yanıtlarını ise 6 Aralık Pazar günü Teknolojioku YouTube kanalında yayınlanacak videoda alabileceksiniz.

Sorularınızı bu haberin altında bulunan yorum bölümünde bizlere iletebilirsiniz. Unutmayın son gün 4 Aralık Cuma. Ayrıca sorularınızı Instagram, Twitter ve Facebook sosyal medya hesaplarımızdan da iletebilirsiniz.

Yorumlar
Yunus
211.900 Tl'ye Yeni Renault Captur'mü Alınır...? 185.000 Tl'ye Lpg'li Dacia Duster mi...? Hangisini önerirsiniz...? Sizin Otomobil Bilginize'de Güveniyorum....
Cevapla
💎G@kko💎
Abe ne zaman editörlük verisiz bahan
Cevapla
albert
Realme Buds Air Neo sizce fiyatını hak eden bir kulaklık mı? Bu fiyatlarda başka bir öneriniz var mıdır?
Cevapla
Mokoko
Mi band 4 yerine honor band 5 alacağım çok araştırma yaptım bir de sizin fikrinizi almak istiyorum
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.