Güncel

Termos bardak kazanma fırsatı!

Artık geleneksel hale gelen hediyeli yarışmalarımızda bu hafta bir Teknolojioku takipçisine termos bardak hediye ediyoruz.

Termos bardak kazanma fırsatı!

Geleneksel hale gelen yarışmalarımız devam ediyor. Bu haftanın şanslı Teknolojioku takipçisi termos bardak kazanacak. Gleam.io adresinde yapacağımız çekiliş ile bir adet termos bardak hediye ediyoruz. Bildiğiniz gibi daha önce okuyucularımıza Sades oyuncu kulaklığı, Ferrari logolu tişört, TP-Link Router, Mi Sport Bluetooth, Casper Excalibur oyuncu faresi ve termos bardaklık hediye etmiştik.

Bu hafta ise termos bardaklık ile karşınızdayız. 8 - 12 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek yarışmada yapmanız gerekenler ise oldukça basit:

  • 1 - Teknolojioku'yu Twitter'da takip edin!
  • 2 -Teknolojioku YouTube kanalına abone olun!

Yarışma ile ilgili detaylar aşağıda yer alıyor: Yarışmaya katılmak için gerekli olan sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

Termos bardaklık hediyeli yarışmamız başlıyor

Çekiliş kuralları;

  • Hediye çekilişimiz 8 - 12 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır.
  • Çekilişimiz Gleam.io aracılığıyla gerçekleştiriliyor.
  • Her katılımcı sadece 1 kere çekilişe katılabilir. Çekilişe katılmak için açılan sahte hesaplar çekilişe dahil edilmeyecek ve durum anlaşıldığında bu kişi çekilişe katılma hakkını kaybedecektir.
  • Hediyeyi kazanan şanslı takipçimizi 12 Ekim günü sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız ve iletişime geçeceğiz. 3 gün içerisinde bize iletişim bilgilerini göndermesini isteyeceğiz. Eğer bu süre zarfında bize bilgileri göndermezse, hakkı yedek talihliye geçecektir.
  • Hediyenin kargo ücreti bize ait olacaktır.
  • Çekilişte 1 ve 2 numaraları yapılması gerekenlerin her biri için ayrı bir katılım hakkı verilmektedir. Sadece birini yaparak da çekilişe katılabilirsiniz. Ancak hepsini yaptığınızda şansınız artacaktır.

Şimdiden herkese bol şanslar! Gelecek hafta yeni bir çekilişte görüşmek üzere.

Yorumlar
Mustafa
Bu sefer benim olacak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.