Güncel

Türk Telekom müşterileri yaşadı! Çekmeyen yer kalmayacak!

Türk Telekom yeni mobil baz istasyonları ile kullanıcılarına daha iyi çekim kalitesi sunmayı hedefliyor. İşte baz istasyonu kurulacak o iller.


Türk Telekom abonelerine çok güzel bir haberimiz var. Artık telefonunun her yerde kusursuz bir şekilde çekecek.

Elbette hali hazırda telefonunuzun çekmediği bir nokta varsa bu haberin altına yorum olarak yazabilirsiniz. Bu yorumlar Türk Telekom yetkilileri tarafından da dikkate alınmaktadır.

Türk Telekom baz istasyonu konusundaki atılımlarına hız kesmeden devam ediyor. Çekim kalitesini artırmak için kolları sıvayan Türk Telekom, yeni mobil baz istasyonları ile rakiplerine korku salacak. Artık Türk Telekom'un çekmediği yer kalmayacak gibi görünüyor.

Türk Telekom, 8 ili bünyesinde barındıran Adana Bölge Müdürlüğü’nde 2000’inci mobil sahasını hizmete açtı. 4.5G kapsaması bölge genelinde yüzde 95’ye yükseldi.

Baz istasyonu yapılacak iller

Yüksek teknoloji alanındaki yatırımlarına devam eden Türk Telekom, Türkiye’nin güneyindeki 8 ilin bağlı olduğu Adana Bölge Müdürlüğü bünyesindeki 2000’inci mobil sahasını hizmete açtı. Türk Telekom Adana Bölge Müdürlüğü; Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Niğde ve Kilis illerini kapsıyor.

Türk Telekom baz istasyonu

4.5G Türkiye'nin neredeyse her yerinde!

Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, konuya ilişkin değerlendirmesinde şunları söyledi: “Millî sorumluluk bilinciyle Türkiye’nin dört bir yanına yatırımlarımızı artırdık. Bu çerçevede ülkemizin güneyinde bu yıl 104 adet yeni saha açarak mobil baz istasyonu sayımızı 2000’e çıkardık. Bu yatırımlarla bölge mobil şebekemizde 2G’de yüzde 99, 3G’de yüzde 97 ve 4.5G’de yüzde 95 nüfus kapsaması sağladık. Bölgede yaşayanlar artık çok daha konforlu bir iletişim kurabilecekler.”

Yorumlar
Metin
Merhaba Türktelekom Daha Şehir Merkezlerini Halledemedi Ben Yalova Çiftlikköyde İkamet Ediyorum Ankarada 2001 Tarihinden Beri Kullandığım Telekom Kartımı Maalesef Başka Oparatörle Değişmek Zorunda Kaldım Ayrıca Telekomla Yaptığım Görüşmeler Sonucunda Beyefendi Yapacak Birşey Yok Hattınızı Değiştirin Yanıtını Aldım Dahasıda Aynı Adreste Kablolu İnternetim Bile Doğru Düzgün Hizmet Vermiyor Türk Telekomun Artık Cazibesi Kalmadı Boşuna Yazıpta Kendinizi Yalancı Durumuna Düşürmeyin Kolay Gelsin
Cevapla
AHMET ATİLLA
Aksaray Taşpınar Kasabası TOKİ konutlarında ev bir odasında sinyal var diğer odada yok ilgilerin bilgilerine sunulur
Cevapla
eski abone
nahlet olsun tt nete
Cevapla
Altan
Ankara Yenimahalle Şentepe bölgesi.Burası başkent!!!Duymak isteyene duyurulur.
Cevapla
Mehmet
Adıyaman besni yukarısogutlu koyu ve cevresinde hicbir operator cekmiyor birde adıyaman besni koseceliyi 4.5 g yaparsanız seviniriz 3g var ama kosecelide donuyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.