Güncel

Türk Telekom müşterileri yaşadı! Çekmeyen yer kalmayacak!

Türk Telekom yeni mobil baz istasyonları ile kullanıcılarına daha iyi çekim kalitesi sunmayı hedefliyor. İşte baz istasyonu kurulacak o iller.

Türk Telekom müşterileri yaşadı! Çekmeyen yer kalmayacak!

Türk Telekom abonelerine çok güzel bir haberimiz var. Artık telefonunun her yerde kusursuz bir şekilde çekecek.

Elbette hali hazırda telefonunuzun çekmediği bir nokta varsa bu haberin altına yorum olarak yazabilirsiniz. Bu yorumlar Türk Telekom yetkilileri tarafından da dikkate alınmaktadır.

Türk Telekom baz istasyonu konusundaki atılımlarına hız kesmeden devam ediyor. Çekim kalitesini artırmak için kolları sıvayan Türk Telekom, yeni mobil baz istasyonları ile rakiplerine korku salacak. Artık Türk Telekom'un çekmediği yer kalmayacak gibi görünüyor.

Türk Telekom, 8 ili bünyesinde barındıran Adana Bölge Müdürlüğü’nde 2000’inci mobil sahasını hizmete açtı. 4.5G kapsaması bölge genelinde yüzde 95’ye yükseldi.

Baz istasyonu yapılacak iller

Yüksek teknoloji alanındaki yatırımlarına devam eden Türk Telekom, Türkiye’nin güneyindeki 8 ilin bağlı olduğu Adana Bölge Müdürlüğü bünyesindeki 2000’inci mobil sahasını hizmete açtı. Türk Telekom Adana Bölge Müdürlüğü; Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Niğde ve Kilis illerini kapsıyor.

Türk Telekom baz istasyonu

4.5G Türkiye'nin neredeyse her yerinde!

Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç, konuya ilişkin değerlendirmesinde şunları söyledi: “Millî sorumluluk bilinciyle Türkiye’nin dört bir yanına yatırımlarımızı artırdık. Bu çerçevede ülkemizin güneyinde bu yıl 104 adet yeni saha açarak mobil baz istasyonu sayımızı 2000’e çıkardık. Bu yatırımlarla bölge mobil şebekemizde 2G’de yüzde 99, 3G’de yüzde 97 ve 4.5G’de yüzde 95 nüfus kapsaması sağladık. Bölgede yaşayanlar artık çok daha konforlu bir iletişim kurabilecekler.”

Yorumlar
mehmet
merhaba gsm operatörleri nerede çekip nerede çekmediklerini bizden daha iyi biliyorlar sadece yatırım yapmak istiyorlar mı bu önemli
Cevapla
Murat
Yesilhisar kyu burda hic bir hat cekmiyor bir baz istayonu olurmu bogazliyan yozgat
Cevapla
Yusuf
Ormaniçi Köyü Merkez/ADIYAMAN adresinde türk telekomun 3G sinde verim alamıyoruz diğer operatörler 4.5G hizmetini bölgemizde aktifleştirip abonelerinin hizmetine sunmuşlarken türk telekom hala eskisi gibi 3G den hizmet veriyor lütfen gerekli işlemler yapılsın ve 4.5G şebekesi gelsin lütfen.
Cevapla
anan nasil moruk
yoh amı*aa
Cevapla
İsimsiz
Türktelekom kadar dandik adi bir firma yok yok yok altını çiziyorum bana kalkıp birde türktelekomun reklamını yapıyorsunuz sizde türktelekom kadar adi ve dandik bir sitesiniz ne kadar verdi size türktelekom yoksa böyle reklam yapmazsınız sizinde kaliteniz göz önğnde👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿👎🏿
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.