Güncel

Türk Telekom hediye internet dağıtıyor!

Türk Telekom Ramazan kampanyası ile karşımıza çıkıyor. Operatör devi Ramazan Ayı boyunca 10 GB internet dağıtacak. İşte detaylar.

Türk Telekom hediye internet dağıtıyor!

Türk Telekom, Ramazan’da internet ve dakika hediye ederek müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Türk Telekom’a numarasını taşıyan veya yeni hat alan bireysel faturalı hat müşterileri; 31 Mayıs 2021 tarihine kadar gece 01.00-06.00 arasında geçerli 10 GB internet, her yöne 500 dakika ve Türk Telekomlularla sınırsız konuşma hediyeleri arasından dilediklerini seçebiliyorlar.

Kampanyaya katılım için RAMAZAN 2021 yazıp 5555’e SMS göndermek yeterli olacak. Türk Telekom’un hediye kazandıran platformu Sil Süpür, her hafta güncellenen hediyelerle müşterileri bol bol GB ve hediye dakikalarla buluşturuyor. Ramazan boyunca Türk Telekom’un mobil uygulaması Online İşlemler’e girip Sil Süpür oynayan bireysel faturalı ve faturasız tüm müşteriler, hediye dakikalara ve en az 10 GB internete hak kazanıyor.

türk telekom

Türk Telekom bireysel faturalı hat müşterileri ayrıca Ramazan ayında gece 00.00-06.00 saatleri arasında geçerli, aylık ek 30 GB’lık sahur paketini 9,18 TL’ye, Online işlemler uygulamasından veya Sahur 30GB yazıp 5555’e SMS atarak satın alabilecekler. Bireysel faturasız hat müşterileri ise haftalık 20 GB paketini 20TL’ye Online İşlemler uygulamasından edinebilecekler.

Yorumlar
NUR
google asistanını şikayet edince şimdide PİXWOX kaçak İGTV Açmış bu da sertan güçlünün karısının adına açılmış İG İLKSEN GÜÇLÜ oluyor dahada kötüsü bunu başka SERTAN resmine Sertan güçlü hırsızın adını yazarak terörist sertan güçlü sen benim olmayanım şarkısının hırsızı tşörtündeSERTAN yazan sahibi
Cevapla
abdullah sezgin
TÜRK telekoma en büyük kazık google asistanından w w w PSCP KAÇAK tv sertangüçlü adına kurmuş perisearc x y zradyolarıda açmış
Cevapla
Türk Telekom
Yalan dolan diye TurkTelekomu suçlayanlar, elinizde delililinizmi var iftira atiyorsunuz. Sizin imzaniz ve kabulünüz dışında parami aldilar veya vaadelerini yerinemi getirmediler. Lütfen yapıcı olalım.
Cevapla
Bahtiyar_blbn
Hepsi yalan dolan bilmiyorlar el alemi nasıl kazıklayacaklar
Cevapla
Necla
Yalan dolan. 13 Nisan - 15 Mayıs faturaliya geçenler veya yeni hat alanlar için gecerliymis.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.