Güncel

Uber şimdi de İzmir'de faaliyetlerine başlıyor!

Uber İstanbul ve Ankara'dan sonra İzmir'de de hizmet vermeye başlayacağını duyurdu. İşte yeni lokasyon ve hizmetin detayları.

Uber şimdi de İzmir'de faaliyetlerine başlıyor!

Bir dönem Türkiye'de büyük tartışmalara yok açan ve Taksicilerle girdiği savaşı kaybeden Uber, kısa bir süre önce UBER Taksi olarak geri dönmüştü. Taksicilerin bileğini bükemeyen Uber onlarla iş birliği yaparak taksiler üzerinden hizmet vermeye başlamıştı. İlk etapta İstanbul ve Ankara'da geçerli olan bu hizmete yeni bir il daha eklendi: İzmir.

Uber şimdi de İzmir'de faaliyetlerine başlıyor!

Teknolojioku haber merkezine gönderilen açıklamaya göre Uber Taksi İzmir'deki faaliyetlerine 1 Temmuz 2021 tarihi itibariyle başladı. İşte Uber tarafından yapılan açıklama:   

Uber Taksi İzmir’de başlıyor! 1 Temmuz’dan itibaren sizinleyiz.

Uber Taksi ile artık İzmir’de de rahat ve güvenli yolculukların keyfini çıkarabileceksiniz. MERHABAIZMIR kodu ile İzmir’de yapacağınız bir (1) yolculuk 40 TL’ye kadar Uber’den hediye!

Uber Taksi hizmetini kullanmak için Uber uygulamasını indirmiş ve uygulamaya kaydolmuş olmanız yeterlidir. Dilediğiniz zaman İzmir’de Uber Taksi çağırabilirsiniz.

Türkiye’deki aşılama sürecine destek olmak amacıyla başlattığımız aşı kampanyamız İstanbul ve Ankara’ya ek olarak artık İzmir’de de geçerli olacak. UBERAŞI koduyla İzmir’de Covid-19 aşısı yapılan bütün özel ve devlet hastanelerine gidiş dönüşte 40TL’ye kadar 2 ücretsiz yolculuktan faydalanabilirsiniz. Ücretsiz yolculuk kodunu kendiniz veya aşı olacak bir yakınınız için kullanabilirsiniz.

Uber uygulamasının Wallet sekmesi altındaki promosyonlar bölümüne MERHABAIZMIR ve UBERAŞI promosyon kodlarını girerek kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Yeni hizmeti nasıl buldunuz? Uber Taksi ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.