Güncel

Ubisoft Pass Premium geliyor!

Ubisoft'un aylık ve yıllık abonelik sistemi Ubisoft Pass Premium sızdırıldı.


Ubisoft'un aylık ve yıllık abonelik sistemi Ubisoft Pass Premium, Ubisoft'un resmi dijital mağazasındaki abonelik kategorisinde kısa bir süreliğine listelendi ve ardından hemen kaldırıldı.

Ubisoft Pass Premium geliyor!

Listeleme çıkış tarihi, fiyat ve herhangi bir detay içermiyor fakat ortaya çıkan isme bakacak olursak Ubisoft oyunlarının dahil olacağı aylık veya yıllık bir oyun abonelik servisi olacağı kesin gibi. 

Şu anda piyasada Microsoft'un Xbox Game Pass aboneliği ve Electronic Arts'ın Origin Access / EA Access abonelikleri mevcut ve EA Access Temmuz ayında PlayStation 4'e gelerek kullanıcı sayısını genişletecek. Ubisoft'un da katılması pek şaşırtıcı olmaz.


 
Ubisoft, henüz Ubisoft Pass Premium hakkında resmi bir açıklamada bulunmadı. Daha fazla bilgiyi E3 2019 etkinliğinde öğreneceğizdir. Ubisoft'un E3 2019 basın konferansı 10 Haziran Pazartesi günü Türkiye saati ile 23:00'da başlayacak ve Ubisoft'un Twitch, YouTube, Twitter ve Facebook kanalları üzerinden canlı olarak izlenebilecek. 

Peki ya siz Ubisoft'un abonelik servisi hakkında ne düşünüyorsunuz? EA ve Game Pass'e rakip olabilir mi Ubisoft?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.