Ülkemizdeki Redmi Note 10 5G kullanıcılarına müjde!

Ülkemizdeki Redmi Note 10 5G kullanıcıları için güzel bir haberimiz var. Redmi, ülkemizdeki Note 10 5G kullanıcıları için büyük bir sürpriz yaptı. Detayları aktarıyoruz.

Ülkemizdeki Redmi Note 10 5G kullanıcılarına müjde!

Xiaomi'ye ait birçok telefon modeli bulunuyor. Firmanın bütün bu telefonlar için sistemi hazır hale getirmesi veya bir güncellemeyi yayınlaması biraz uzunca olabiliyor. Ancak bugünkü gelen güncelleme ülkemizdeki kullanıcıları da kapsıyor.

Xiaomi, Redmi Note 10 5G için MIUI 12.5 Enhanced Edition'ı sunmaya başladı. Güncelleme, Tayvan'da V12.5.1.0.RKSTWXM ve Türkiye kullanıcıları için V12.5.1.0.RKSTRXM yapı numarasıyla birlikte sonunda yayınlandı. 

Değişiklik günlüğü

Ülkemizdeki Redmi Note 10 5G kullanıcılarına müjde! - Resim : 1

(MIUI 12.5 Enhanced Edition)

Hızlı performans. Yükler arasında daha fazla ömür.

Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.

Atomize bellek: Ultra-ince bellek yönetim mekanizması, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.

Sıvı depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, sisteminizi zaman geçtikçe canlı ve duyarlı tutacaktır.

Akıllı denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Ülkemizdeki kullanıcıları memnun edecek güncelleme, büyük güncelleme gelmeden önceki son ara güncelleme oluyor. Aşağıdaki orijinal bağlantılardan güncellemeyi telefonunuza kurabilirsiniz veya güncellemenin bildirimlere düşmesini bekleyebilirsiniz.

Redmi Note 10 5G (Tayvan) – İndirme Bağlantısı

Redmi Note 10 5G (Türkiye) – İndirme Bağlantısı

Bu güncelleme ile firma ülkemizdeki telefonlarını güncellemeye devam ediyor. Yakın zamanlarda Android 12 ile birlikte MIUI 13 güncellemesini sunmasını beklediğimiz Redmi, ülkemizde belli bir kitle oluşturmayı başardı. Firmanın böyle devam etmesi halinde daha da popüler olması bekleniyor.