Güncel

Ünlü kripto borsası kullanıcılarına 100 bin dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) veriyor!

Robinhood, 10.000 kullanıcıya 100 bin dolar değerinde Shiba Inu SHIB verecek olduğunu açıkladı!

Ünlü kripto borsası kullanıcılarına 100 bin dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) veriyor!

Kısa süre önce Shiba Inu'nun ( SHIB ), Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Compound (COMP) ile listelendiğini açıkladıktan sonra, komisyonsuz yatırım platformu Robinhood, kullanıcıları için daha fazlasının olduğunu duyurdu.

Ünlü kripto borsası kullanıcılarına 100 bin dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) veriyor!

Yatırım platformu, SHIB'nin Twitter'da listelendiğini duyurduktan sonra 10.000 kullanıcıya 100.000 $ değerinde SHIB verdiğini açıkladı.

“Yeni kriptoyu listeledik... Ve bunun 100 bin dolarını veriyoruz. Biraz almak için bu tweet'i Robinhood Kullanıcı Adınızla (@dahil!) alıntılayın. Tweet'i alıntılayan ilk 10K ise 10 dolarlık SHIB alacak.”

Platform, bir sonraki tweet'te, kullanıcı adının bulunmasıyla ilgili talimatlar vererek, "Robinhood Kullanıcı adınızı profilinizde hesap sayfasının içinde bulabilirsiniz" diyor. 

Kullanıcılar, 12 Nisan 2022'de Doğu Saati ile 18.00'de son katılım tarihi ile birlikte, kazanmaya hak kazanabilmek için çekiliş bağlantısını retweet eden ilk 10.000 müşteri arasında olmalıdır. Özellikle ödüller, retweet yapıldıktan sonraki 24 saat içinde uygulamada kullanılmak üzere erişilebilir olacaktır.

SHIB, 1 saat içinde piyasa değerine 1 milyar dolar ekledi

Duyuruyu takiben, internet heyecanla parlarken meme coin, Shiba Inu Coin satın almak isteyen kripto tüccarlarından bir sermaye seli yaşadı.

CoinMarketCap'e göre, bir saatten kısa bir sürede dijital varlığa 1 milyar dolar aktı ve köpek parası 12.55 milyar dolardan 13.75 dolara yükseldi ve piyasa değerine 1.2 milyar dolar ekledi.

Yorumlar
Tuncay yer
Hepsi sahtekar
Cevapla
Kenan
Çok erken haber verdiniz tşkler 12 Nisan nerede
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.