Xiaomi içerisinde fan ve soğutucu bulunan sırt çantasını tanıttı!

Xiaomi sunduğu yenilikçi ürünleriyle hayatınızı kolaylaştırabiliyor. Firmanın ürün yelpazesi o kadar büyük ki aklınıza gelebilecek her şeyi barındırıyor. Bu ürünlerden birisi de içerisinde soğutucu fan bulunan sırt çantası. İşte detaylar.

Xiaomi içerisinde fan ve soğutucu bulunan sırt çantasını tanıttı!

Popüler Çinli teknoloji devi Xiaomientegre fanlara sahip şık bir sırt çantasını ürün yelpazesine ekliyor. Çanta serinletme konusunda çok iddialı özelliklere sahip zira dakikada 3500 devire sahip fanlar bulunuyor. Bu çanta özellikle sıcak yaz aylarında sizi rahatlatmaya geliyor.

Xiaomi'den entegre fana sahip sırt çantası

Piyasada birçok farklı sırt çantası bulunuyor. Ancak asıl yenilik, soğutma için içerisinde fan bulunan bir modeli tasarlamaktır. Tam da böyle bir sırt çantası Xiaomi markası tarafından kitle fonlaması platformu olan Xiaomi YouPin aracılığıyla tanıtıldı.

Bu ilginç sırt çantası, termometrelerin 30°C'nin üzerinde yüksek sıcaklıklar gösterdiği yaz aylarında oldukça işinize yarayabilir. Vücudunuzu hoş bir şekilde soğutmanın yanı sıra sırt çantanızdaki elektronik ürünlerinizi de yüksek sıcaklıklardan koruyacak.

Sırt çantası, Xiaomi ile ortak bir marka olan Korin'in atölyesinden çıkıyor. Arka kısımda gizli olan soğutma sistemi toplam hızı 3500 rpm seviyesinde olan fanlardan oluşmaktadır. Bu soğutucunun yapısı, kullanıcıyı ve sırt çantasının içindekileri soğutması için verimli çalışacak şekilde tasarlanmış.

Üretici, sırt çantasının yapısı belirtilmemiş, su geçirmez bir tekstil malzemesinden yapıldığını belirtiyor. Akıllı telefonları, dizüstü bilgisayarları veya aksesuarları, yağmurlu havalarda hiç endişelenmeden sırt çantasında kolayca taşıyabilirsiniz. Ürünleriniz için uygun şekilde tasarlanmış, yeterli alana sahip iç bölmeleri de kullanabilirsiniz.

Xiaomi fanlara sahip soğutuculu sırt çantasını tanıttı!

Xiaomi'nin içerisinde sizi serinletecek fanı bulunan sırt çantası

Bu modelin bir diğer avantajı da içine koyduğunuz mobil cihazları şarj etmesi için bulunan harici bir USB portunun yer alması. Bir diğer iyi düşünülmüş nokta ise taşıma sırasında sırt çantanızı örneğin bir bavulla birlikte sabitlemenize yardımcı olacak birkaç özel kayışın olması.

Yeni Xiaomi sırt çantasının fiyatı ve bulunabilirliği

Entegre fanlı bu ilginç Xiaomi sırt çantası, yalnızca Çin iç pazarında satılmaya başlandı. Xiaomi YouPin platformu aracılığıyla isteyenler, 499 Çin yuanı fiyatıyla bu çantayı alabilirler. Bu çanta yaklaşık olarak 72 € / 74 USD'dir. Resmi olarak küresel pazara çıkıp çıkmayacağı hakkında henüz elimizde bir bilgi yok. Bu yüzden, örneğin Aliexpress gibi uluslararası satıcıların bu ürünü henüz satıp satmayacağını bilmiyoruz.

Xiaomi atölyesinden çıkan bu iddialı ürünü nasıl buldunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.